Переможець районного конкурсу «Учитель року» 2019-2020 навчального року

На изображении может находиться: 1 человекНа изображении может находиться: цветок

Високе прагнення до самовдосконалення, працездатність, постійний педагогічний пошук, закоханість у справу створюють професійний імідж учителя образотворчого мистецтва Стеценко Ірини Василівни. Її уроки – справжня творча лабораторія. Педагогічна майстерність учителя поєднана з глибоким знання предмету – усе це робить її уроки улюбленими, бажаними для учнів. За це вони щиро віддячують Ірині Василівні відданою любов’ю та повагою.

Колектив НВК «Домінанта» щиросердно вітає Ірину Василівну із перемогою в районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020». Бажаємо оптимізму, віри в себе, позитивного мислення, незгасаючої життєлюбності!

 

Детальніше

Переможець районного конкурсу «Учитель року» 2019-2020 навчального року

Початкова школа_Фоменкова Надія_розмір 612949fc3d92abc6fe4cbb87e64d9bdd

Упевнена у своїх силах, наділена певним статусом у колективі вчитель початкових класів Фоменкова Надія Анатоліївна, здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року» Дніпровського району міста Києва, впевнено піднімаючись на вищий щабель піраміди педагогічної майстерності. Вона завжди у пошуку нових ідей, набутті нових знань і генеруванні власних ідей, перевірці їх дієвості.

Наполегливою працею, творчим неспокоєм, щирістю душі здобула заслужену повагу учнів, батьків, колег. Широкий професійний кругозір вчительки, активні пошуки нового, неординарний підхід до процесу навчання та виховання засвідчують: Надія Анатоліївна – педагог, який іде в ногу з часом.

Колектив НВК «Домінанта» і кафедра початкової школи вітають свою колегу з перемогою у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року».

Детальніше

Гра-вікторина ”Як я знаю Україну!”

55555

До Дня Соборності України,в 2-Д класі провели гру-вікторину ”Як я знаю Україну!”. Відповідаючи на запитання,учні поглибили свої знання про Україну як державу зі своєю історією,культурою,народними звичаями та традиціями. Ми пишаємося,що ми – українці,а наша Вітчизна – Україна!

Детальніше

Наша сила в єдності!

444444

В історії становлення незалежності нашої країни особливе місце займає день 22 січня 1919 року. До цієї видатної події в 2-А класі було проведено заняття на тему: “Наша сила в єдності”, метою якого є формування національної свідомості та виховання патріотизму.  Діти узагальнили та розширили свої знання про історію, державну символіку, народні звичаї України. Дійшли висновку, що найголовніше єдність. Створили з синьо-жовтого паперу ланцюг єдності нашої Держави.

Детальніше

Виховний захід-вікторина до Дня Соборності України

3333333

22 січня для 3-А, 3-Г та 1-Г проведено виховний захід до Дня Соборності України, у вигляді вікторини та цікавих запитань. Соборність та Свобода Української держави – одвічна мрія, яку плекав народ протягом усієї історії боротьби за незалежну Україну. Лише соборна, незалежна і вільна Україна має шанс увійти до спільноти процвітаючих країн як рівноправний партнер.

Детальніше