ДЗВІНКОГОЛОСЕ РОДИННЕ СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА У НВК «ДОМІНАНТА»

IMG_0499

У закладах освіти Дніпровського району та столиці відбулися родинні свята Останнього дзвоника.  Традиційно відбулося і свято в навчально-виховному комплексі «Домінанта» Дніпровського району міста Києва. Серед почесних гостей були присутні:

  • голова Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації Ігор Михайлович Щербак;
  • заступник голови Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації  Алла Вікторівна Загородня;
  • Аташе з питань співробітництва в галузі французької мови Посольства Франції в Україні  Поль Сулігу, народні депутати, депутати Київради та інші почесні гості.

У цьому 2020/2021 навчальному році за підтримки Посольства Франції заклад освіти НВК «Домінанта» включено до Міжнародного договору між урядами України і Франції та внесено до списку закладів загальної середньої освіти, які входять до проєкту «Мережа досконалості».

НВК «Домінанта» плекає, виховує обдаровану учнівську молодь. І сьогодні відбулась урочиста подія для випускників, які отримали ґрунтовні знання та були відзначені грамотами, дипломами. Ці нагороди учні гордо отримали з рук шановних гостей. Приємно відзначити, що окрім перемог на предметних олімпіадах, конкурсах всіх рівнів, із 30 дипломів Малої академії наук України, які вибороли випускники шкіл Дніпровського району, 16 перемог здобули випускники НВК «Домінанта». Цьогоріч за високі досягнення у навчанні 18 випускників «Домінанти» отримали Золоті та Срібні медалі.

Традиційно випускники на подвір’ї закладу закружляли під звуки ніжного вальсу. Щасливої вам долі, юна надіє нашої країни!

Детальніше

Математика вчить мислити й разом з тим вселяє віру в безмежні сили людського розуму. В.О. Сухомлинський

image5

Хто з дитячих років займається математикою, той розвиває увагу, тренує свій мозок, свою волю, виховує наполегливість і завзятість у досягненні мети.

Цікаві задачі, ребуси, ігри – супроводжували учнів 1 – Д класу протягом неділі.

Детальніше

У математиці є своя краса, як у живопису та поезії

image3

Напередодні канікул у школі проходив тиждень математики. Учні 4-Б класу дізналися багато цікавого про історію походження чисел, про видатних математиків, підготували проєкт, побували у Країні Головоломок, виготовили аплікацію з геометричного матеріалу. Звичайно, змагалися між собою, а також взяли участь у конкурсі «Кенгуру».

Детальніше