Моральне та патріотичне виховання дошкільників

77

Траєкторія руху змін у сучасній освіті набирає все більших обертів. А особливо актуальним є аспект морального та патріотичного виховання дошкільників. На педагогічній раді, що відбулась у закладі дошкільної освіти НВК “Домінанта” вихователі обговорили та продемонстрували різноманітні форми та методи роботи. А також була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота з протидії поширенню коронавірусу у закладах освіти.

Детальніше

Профілактика вірусних захворювань!!!

6

У закладі дошкільної освіти НВК “Домінанта” день розпочався з п’ятихвилинки здоров’я з ціллю профілактики вірусних захворювань. Вихователі контролюють миття рук кожної дитини та разом із старшою медичною сестрою контролюють температуру тіла. Медичний кабінет закладу дошкільної освіти забезпечений дезінфікуючими та миючими засобами, а також медикаментами.

Детальніше

Святуємо прихід весноньки!

5

Сьогодні до закладу дошкільної освіти НВК “Домінанта” завітала весна разом зі своїм чарівним святом. Діти з нетерпінням чекали на нього, щоб привітати своїх мам та бабусь, тому разом з вихователями старанно готували листівки, виготовлені власними руками, цікаві інсценівки та творчі музичні номери. Мами та бабусі були щиро вражені талановитими виступами своїх дітей, що залишили в їх серцях незабутні спогади про свято.

Детальніше

Чарівне театральне дійство для батьків

4

Як приємно відчувати подих весни, а ще приємніше дарувати весняний настрій рідним і близьким. Діти 2-А спробували перенести батьків у захоплюючих світ весни, даруючи сміх, радість, переживання і сльози, захоплення театральним дійством.Ми пишаємося талановитими дітьми, прекрасними батьками і вдячні всім за чудове свято.

Детальніше