HOW WELL ARE YOU INFORMED?

HOW WELL ARE YOU INFORMED?
Уміти орієнтуватись на географічній карті – це важливо! Знання з кліматології допоможуть тобі швидко визначити погоду на деня,а якщо вони ще й англійською мовою то сприятимуть удосконаленню загальної ерудиції,а отже, робить тебе цікавим співрозмовником.

Детальніше

Шкільна медіація - шлях до вирішення конфліктів

Уміти вести дискусію, розуміти почуття інших, толерантно спілкуватися -ці якості відіграють важливу роль у житті підлітків. Захід “Шкільна медіація - шлях до вирішення конфліктів” учить безболісно виходити із суперечок та непорозумінь.
Медіатор заходу Маркіян Варивода – член правління Центру вирішення конфліктів, медіації та права, юрист.

Детальніше

ГРА ЯК МЕТОД НАВЧАННЯ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

ГРА ЯК МЕТОД НАВЧАННЯ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ
Іграва ситуація на уроці- надзвичайно цінний метод навчання німецької мови учнів,оскільки стимулює процес мислення, допомогає здобувачам освіти розвивати та застосовувати на практиці мовленнєві вміння,формує мотивацію до навчання.

Детальніше

БУТИ КРАЩИМИ, НІЖ СЬОГОДНІ!

БУТИ КРАЩИМИ, НІЖ СЬОГОДНІ!
Саме такий девіз мають здобувачі освіти НВК “Домінанта”, які розвивають навички спілкування французькою мовою,застосовуючи засвоєні лексичні одиниці в реальних життєвих ситуаціях.

Детальніше

Урок-сюрприз для літніх та вересневих іменинників

Урок-сюрприз для літніх та вересневих іменинників пройшов на відмінно, адже день народження – це найулюбленіше свято для дітей. А ще більше радості приносить вміння розповісти про це свято англійською мовою.

Детальніше