Ось нарешті і відбувся самий улюблений і очікуваний у дитячому таборі конкурс грації, краси і талантів «Міс і Містер Домінанти»!

IMG_8506

Учасники старанно готувалися до свята: вчилися презентувати себе, демонструвати свої здібності і таланти. Конкурсанти  співали і танцювали, виконували спортивні номери, а глядачі підтримували своїх учасників гучними оплесками. За результатами п’яти турів та потужної підтримки глядачів  «Міс Домінанти» стала  Головко Катерина, «Міс Вишуканість» – Підгорна Злата,   «Міс Артистичність» – Салієва Анна, Гріша Анастасія отримала звання «Міс Чарівність», а в номінації «Міс Грація» відзначено Галамай Катерина. «Містером Домінанти» було визнано Диріна  Данила, «Містер Привабливість» став Сагайдак Максим, Кузьмін Максим – «Містер Елегантність», а Заєць Дмитро – «Містер Мужність».

Детальніше

День КАЗКИ у таборі “Домінанта”!!!

IMG-49ca807cc98281cf29ff963332cd7e13-V

Сьогодні в таборі “Домінанта” дуже насичений та багатий на враження день. А все тому, що сьогодні День Казки. На заняттях з англійської мови діти із задоволенням пригадували казкових героїв, відповідали на питання вікторини, читали уривки з відомих дитячих казок та переглядали найцікавіші моменти на екрані. Але це ще не все. Потім вихованці табору відвідали ляльковий театр, де переглянули мюзикл “Алі-Баба”.

Детальніше

Мандруємо в ЛІТО разом з табором «ДОМІНАНТА»!

0

У літечко веселе мандруєм  залюбки! 

Канікули, канікули, радієм їм щораз!

Сміється ясне сонечко, вітають нас промінчики!

Із іграми, мандрівками прийшли вони до нас!

Мандруємо в ЛІТО разом з табором «ДОМІНАНТА»! Такими словами розпочалася літня зміна у дитячому таборі «Домінанта». Дівчатка та хлопчики з нетерпінням чекають на  веселу і яскраву пору – канікули, час активного розвитку і змістовного дозвілля дітей. Саме відпочинок у дитячому таборі «Домінанта» – це завжди  цікаві спілкування, розваги, ігри та нові враження, творчі конкурси, спортивні змагання, культпоходи та екскурсії.

Перші години у таборі були наповнені зустрічами з друзями, веселими піснями про літні канікули, яскравим танцювальним  флешмобом та конкурсом малюнків на асфальті про щасливе дитинство.

Детальніше

Літній табір «Домінанта» з елементами STEM та вивченням іноземних мов!

1

Стартував літній табір «Домінанта» з елементами STEM та вивченням іноземних мов! Позитивні емоції! Активний відпочинок! Спілкування з друзями! Сучасні знання! Творчий драйв! Команда нового покоління до відпочинку готова!

Яскраві представники супер  Smartсуспільства Дарина Василівна Кушерець, доктор юридичних наук, професор Університету сучасних знань, та Марина Петрівна Хмара, кандидат економічних наук, доцент, заступник директора коледжу Університету сучасних знань, розширили територію розуму, презентувавши проект «Чи готові Ви до майбутнього. Освіта 5.0»

Детальніше