СВЯТО БУКВАРИКА у 1-Г класі

¦б¦-TПTВ¦- 1-¦У 1

Сьогодні у нас відбулось чудове СВЯТО БУКВАРИКА. Діти 1-Г класу попрощались зі своїм найкращим другом і дуже дякували йому за всі отримані від нього БЕЗЦІННІ ЗНАННЯ. Емоційні виступи, пісні, танці, сценки з батьками, вірші юних талановитих акторів не залишили публіку байдужими. Всі були задоволені таким яскравим виступом. А як Ви знаєте, це не легка копітка праця і безумовно взаємодія один з одним та з вчителями. Старанні діти показали чудовий результат!

Детальніше

БАТЬКІВСЬКИЙ УРОК «ВИКРЕСЛИ БУЛІНГ» у 3 – В КЛАСІ

¦СTГ¦¬TЦ¦-¦¦ ¦д¦-¦-¦¦¦-¦¦¦-¦-¦- 1

Неймовірно цікавою була зустріч учнів 3- В класу  із менеджером проектів  Благодійного фонду «Громадяни»  Ящук Наталією Миколаївною, мамою Ящук Софії. Це мама – волонтер, яка разом із однодумцями – небайдужими людьми – втілює у життя  мрії дітей із зони АТО. Третьокласники до Дня Миколая теж  передавали цим діткам ляльки – мотанки. Але сьогодні Наталія Миколаївна завітала до учнів із іншою місією: поговорити про булінг. Захопливою була добірка мультфільмів «Викресли булінг»  та активним було їх обговорення. Діти охоче погралися в ігри. Творчим завданням для класу було створення  Дерева добрих справ. Чарівна гостя підготувала також  для дітей справжній сюрприз – відеофільм  «Щасливий 3-В» . У ньому йдеться  про те, що всі ми різні, але кожен прекрасний по-своєму. І на завершення були пригощення – теж із виховною метою.

Детальніше

БАТЬКІВСЬКИЙ УРОК «ЗДОРОВИМ БУТИ МОДНО» у 3 – В КЛАСІ

¦С¦-TВTМ¦¦TЦ¦-TБTМ¦¦¦¬¦¦ TГTА¦-¦¦ ¦д¦-¦-¦¦¦-¦¦¦-¦-¦- 1

На  урок природознавства з вивчення теми «Кровоносна система» до учнів 3-В класу  завітала … справжній лікар-кардіолог Інституту серця Онищенко Олена Володимирівна мама Рябенка Андрія. Вона була приємно вражена  ранковою зарядкою, яку діти щодня охоче роблять у класі. Доступно та цікаво Олена Володимирівна  розповіла учням про систему кровообігу  людини, склад крові. Разом переглянули мультфільм  про роль еритроцитів та лейкоцитів. Діти активно ділилися із лікарем своїми життєвими ситуаціями. Настановами кардіолога були систематично тренувати серце: гуляти на свіжому повітрі, гратися в рухливі ігри, займатися посильною фізичною працею та спортом. Наостанок  третьокласники дійшли висновку про дотримання  правил здорового способу життя, щоб сердечко  довго працювало вправно.

Детальніше

3-Б в гостях у Дніпровського РУ ГУ ДСНС України в місті Києві

3-¦С 1

,,Одне іншому не заважає‘‘

Ось так 3-Б клас святкував ДЕНЬ ВИШИВАНКИ…

В гостях у Дніпровського РУ ГУ ДСНС України в м.Києві на чолі з полковником Шилохвостом І.В.

Детальніше

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ у НВК “Домінанта”

0-02-01-0e07ee2f2ec180db13c7caf29023a9b71837bb57f057d39976d553fccc1277ec_82eb67dd

Вишиванка – символ України,

Кожної великої родини,

Нашої історії та мови

Залюбки вдягаєм її знову!!!

Юні патріоти України, учні початкових класів НВК “Домінанта” вітають всіх українців з Днем Вишиванки!

Детальніше

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл».

0

Учні 10-А класу НВК «Домінанта» прийняли участь в Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл».
В перший день конкурси відбувались за принципом «ралі». Рух команди проводився по маршрутній карті за визначеним графіком руху, до змагання «Козацький гарт» було включено: Пластун (гра за методикою квесту); Смуга перешкод; Теренова гра (елементи рятувальних робіт та надання першої долікарської допомоги); Конкурс Козацькі страви; Конкурс Таборування; Козацька забава Перетягування линви.
В другий день відбулись конкурси: Ватра творчо-мистецький звіт; Відун Інтелектуальна вікторина; Впоряд конкурс строю та пісні; Стрільба із пневматичної гвинтівки.
За підсумками змагань наша команда здобула 2 місце в конкурсі “Відун” інтелектуальна вікторина (темою конкурсу було “100 років боротьби. Українська революція”).
Детальніше