Міжнародний день толерантності відзначають учні 3-Д класу

IMG-2d15fd63f9f8d51fc1baa77d7c2f219f-V

16 листопада відзначають Міжнародний день толерантності. Учні 3-Д класу відправилися у віртуальну подорож країною Толерантності, де виконували цікаві завдання і ознайомилися з рисами толерантної особистості. Тільки тоді станеш людиною, коли навчися бачити людину в іншому. (О.Радищев)

Детальніше

Ось такі чудові вироби зробили з батьками учні 1-А класу

IMG-48637cfb90e4ff640635bff428427fd2-V

Сіла осінь на порозі,

Довгі коси розплела,

Спілі яблука на возі

До бабусі привезла.

Вітром двері відчинила:

- Дари з воза забирайте!

Павутинкою злетіла:

- Через рік мене чекайте!

Детальніше

Осінній вернісаж в 1-Д класі

IMG-1ec3aad5fe3948e334da2b3214c093ea-V

За вікном осінь… Золота пора року, що вражає багатством кольорів, плодів, яскравим поєднанням фарб. Озирніться  навколо, вдивіться: кованим золотом виблискує листя, яскраво цвітуть айстри і хризантеми.  Саме в цю пору року природа щедра на матеріали для виробів: овочі, фрукти, осінні квіти, гірлянди з жовтого листя, ягоди , шишки.

Детальніше

Шкільна всеукраїнська дистанційна олімпіада «Всеосвіта – осінь 2020»

Фото

Цікаво, творчо, захопливо. Дякуємо «Всеосвіті» за чудові завдання, що викликають бажання пізнавати нове. Це був наш перший досвід участі в онлайн олімпіаді, а враження – найкращі!

Детальніше

Малюнок надає речам форму, а колір – життя.

IMG_20201111_164540

Малюнок надає речам форму, а колір – життя.

Дені Дідро

Люди завжди знаходяться у пошуку внутрішніх ресурсів. Такий арт-метод як правопівкулеве малювання дає можливість зняти емоційне напруження, ослабити прояви втоми та підвищити психофізіологічний стан людини. Сьогодні педагоги закладу дошкільної освіти НВК “Домінанта” мали можливість виразити свій емоційний стан через колір, рух, форму  на папері.

Детальніше

Цікаві уроки інформатики з використанням ігрових STEM-наборів Learning Resources – “Мишка в лабіринті”

IMG_20201110_120047

Сьогодні цікаві уроки інформатики у 3-х класів відбулися з використанням ігрових STEM-наборів Learning Resources – “Мишка в лабіринті”. Прагнення працювати під час уроку зашкалює: робота у командах і співпраця; керування роботизованою мишею; розвиток навичок програмування, логічного мислення, пам’яті, уваги, уяви, креативного мислення; ‌покрокове кодування; будування лабіринтів з перешкодами…

Детальніше