Нагородження найкращих учнів НВК «Домінанта» з нагоди Дня Наума

1

Сьогодні відбулося традиційне нагородження найкращих учнів НВК «Домінанта» з нагоди Дня Наума.
Ми відзначали відмінників у навчанні, лідерів учнівського самоврядування, переможців Малої академії наук, предметних олімпіад, інтелектуальних, спортивних конкурсів, які виявили старанність та сумлінність у навчанні, спритність та наполегливість у спорті, стали лідерами олімпіад та змагань.
Педагоги НВК «Домінанта» вкладають максимум зусиль у своїх учнів, тому у наукових колах неодноразово відзначався широкий спектр та творчий підхід до наукової тематики, актуальність переважної більшості науково-дослідницьких робіт, високий рівень захисту юних дослідників. Щороку найбільшу кількість грамот отримують учасники секцій української мови та літератури, англійської мови, біології, історії.
На сьогодні залишається актуальним отримувати якісні знання, адже це є своєрідний потенціал на майбутнє, переможний шлях у конкурентному середовищі і креативному світі нових професій.
Тож на день Наума – покровителя розуму, знань і доброчинства побажаймо кожному гімназисту, як казали у давнину: «Хай вам наука піде на ум».
Детальніше

Привітання напередодні Дня фізичної культури і спорту

 241728082_245155597616469_8281649633349621102_n
Напередодні Дня фізичної культури і спорту відбулося привітання та відзначення спортсменів, тренерів, вчителів фізичної культури, ветеранів спорту, працівників організацій та установ фізичної культури і спорту та прихильників здорового способу життя Дніпровського району.
Вітаємо вчителя фізичної культури НВК «Домінанта» Кулигіна Олега Васильовичв, який за високу педагогічну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури закладу освіти та Дніпровського району одержав з рук заступника очільника району Алли Загородньої Подяку голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та відзнаку районного відділу молоді та спорту.
Детальніше

Вітаємо призерів міського етапу предметних олімпіад та конкурсів

Призери ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
1 Гатальська Єлизавета 11-Б І Глобець О.М.
2 Глобець Яна 11-Б ІІ Глобець О.М.
3 Ушкевич Олександра 11-Б ІІ Глобець О.М.
Призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії
1 Герасименко Валентин 10-Б ІІ Шиліна П.В.
2 Ковальчук Вікторія 10-Б ІІ Шиліна П.В.
3 Площинська Олександра 10-А ІІ Шиліна П.В.
4 Смілянець Анна 10-А ІІ Шиліна П.В.
5 Кузьменко Анастасія 10-Б ІІ Шиліна П.В.
6 Чемерис Олена 10-Б ІІ Шиліна П.В.
7 Макаренко Владислав 10-Б ІІ Шиліна П.В.
8 Гавриленко Анастасія 10-А ІІІ Шиліна П.В.
9 Лук’янчук Кристина 10-Б ІІІ Шиліна П.В.
10 Устинова Ольга 10-А ІІІ Шиліна П.В.
11 Гатальська Єлизавета 11-Б ІІІ Литвин І.В.
12 Хоцянівський Костянтин 11-Б ІІІ Литвин І.В.
13 Глобець Яна 11-Б ІІІ Литвин І.В.
14 Чубатий Кирило 11-А ІІІ Литвин І.В.
Призери ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури
1 Паламарчук Володимир 9-А ІІІ Марченко І.І.
2 Гатальська Єлизавета 11-Б ІІ Марченко І.І.
3 Баглюк Катерина 11-Б ІІ Марченко І.І.
4 Мисько Іванна 11-Б ІІІ Марченко І.І.
5 Ковальчук Вікторія 10-Б І Ситченко С.Г.
6 Устинова Ольга 10-А ІІІ Ситченко С.Г.
7 Кузьменко Анастасія 10-Б ІІ Ситченко С.Г.
8 Здебська Валентина 9-В ІІІ Кулигіна С.Ю.
9 Левченко Єлеазар 11-А ІІІ Кулигіна С.Ю.
Переможці ІІІ (міського) етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді
імені Тараса Шевченка
1 Каралаш Богдан 6-В ІІ Костійчук О.П.
2 Дубик Віталіна 6-А ІІІ Костійчук О.П.
3 Моралес  Муньос Даніель 6-Б ІІІ Осипенко Ю.Б., Лавринчук В.П.
4 Горусєва Олександра 7-Б ІІІ Костійчук О.П.
Переможці ІІІ (міського) етапу XVIII Міжнародного конкурсу з української мови ім.. П. Яцика
1 Криса Марія 5-А І Марченко І.І.
2 Кучковська Інеса 5-В ІІ Лозова О.Б., Ситченко С.Г.
3 Мисан Ілля 5-А ІІІ Лавринчук В.П., Марченко І.І.
4 Попова Марія 5-Г ІІІ Лавринчук В.П.
5 Городецький Семен 6-Б ІІ Осипенко Ю.Б.
6 Одінцова Дар’я 6-В ІІІ Ященко Т.І., Осипенко Ю.Б.
7 Гаудіч Милослава 6-В ІІІ Костійчук О.П.
8 Дубик Віталіна 6-А ІІІ Костійчук О.П.
9 Каралаш Богдан 6-В ІІІ Костійчук О.П.
10 Радченко Єлизавета 6-А ІІІ Костійчук О.П., Марченко І.І.
11 Дядченко Софія 7-Б ІІ Костійчук О.П
12 Вайнреб Валерія 7-Б ІІІ Костійчук О.П
13 Грицула Катерина 8-А ІІ Марченко І.І.
14 Демченко Надія 8-Б ІІІ Лозова О.Б., Костійчук О.П.
15 Миколаєнко Єлизавета 9-Б ІІІ Ященко Т.І., Кулигіна С.Ю.
16 Компанець Богдан 10-А ІІІ Ситченко С.Г.
17 Баглюк Катерина 11-Б ІІІ Марченко І.І.
Призери ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади із Зарубіжної літератури
1 Паламарчук Володимир 9-А ІІІ Латанюк О.М.
Призери ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва
1 Черевченко Софія 8-В ІІІ Терещенко Л.В
2 Ружицька Божена 9-Б ІІІ Терещенко Л.В
3 Хіміченко Варвара 7-Б ІІІ Стеценко І.В.
Детальніше

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук

1 Ковальчук Вікторія 10-Б ІІ Історія України Шиліна П.В.
2 Ковальчук Вікторія 10-Б ІІ Правознавство Аленгоз В.Ю.
3 Кузьменко Анастасія 10-Б І Історія України Шиліна П.В.
4 Кузьменко Ірина 8-А ІІІ Англійська мова Ананьєва І.І.
5 Гатальська Єлизавета 11-Б ІІІ Українська мова Марченко І.І.
6 Гатальська Єлизавета 11-Б І Лісознавство Глобець О.М.
7 Миколаєнко Єлизавета 9-Б ІІІ Мультимедійні системи, навчальні програми Поданчук Н.Г.
8 Миколаєнко Єлизавета 9-Б ІІІ Зарубіжна література Латанюк О.М.
9 Ушкевич Олександра 11-Б ІІ Загальна біологія Глобець О.М.
10 Ушкевич Олександра 11-Б ІІ Англійська мова Сирота Н.В.
11 Єремеєва Софія 10-А ІІ Історичне краєзнавство Шиліна П.В.
12 Єремеєва Софія 10-А ІІІ Мікроекономіка та макроекономіка Матвієць Т.П.
13 Тройко Дар’я 10-А ІІІ Історичне краєзнавство Шиліна П.В.
14 Кухаренко Петро 11-А ІІІ Історія України Литвин І.В.,
15 Король Варвара 9-В ІІ Мистецтвознавство Кулигіна С.Ю.,
16 Тернова Анна 9-А ІІІ Українська література Марченко І.І
17 Бойко Катерина 10-А ІІІ Українська література Ситченко С.Г
18 Здебська Валентина 9-В ІІ Українська мова Кулигіна С.Ю.
19 Боканча Євгенія 10-А ІІ Українська мова Осипенко Ю.Б.
20 Компанець Богдан 10-А ІІІ Українська мова Осипенко Ю.Б
21 Петренко Ілля 10-А ІІІ Українська мова Ситченко С.Г
22 Гнилоскуренко Олексій 11-Б ІІІ Українська мова Марченко І.І.
23 Філімонова Марія 9-Б ІІІ Мультимедійні системи, навчально програми Поданчук Н.Г.
24 Чутчєва Євгенія 9-В ІІІ Експериментальна фізика Хован І.В
25 Ярошенко Назар 9-В ІІІ Експериментальна фізика Хован І.В
26 Вінар Марія 9-В ІІІ Теоретична фізика Хован І.В
27 Демчик Владислав 9-Б ІІІ Аерофізика та космічні дослідження Хован І.В
28 Ткаченко Андрій 11-Б ІІІ Аерофізика та космічні дослідження Хован І.В
29 Хоменко Марина 10-А ІІІ Теоретична фізика Хован І.В
30 Глобець Яна 11-Б ІІІ Теоретична фізика Хован І.В
31 Підрушняк Марія 9-А ІІІ Правознавство Аленгоз В.Ю.
32 Фоменкова Аліна 11-Б ІІ Правознавство Аленгоз В.Ю.
33 Самарова Олександра 9-В ІІІ Соціологія Аленгоз В.Ю.
34 Кисельова Марія 8-В ІІІ Англійська мова Шумакова Л.М.
35 Маношина Вероніка 8-А ІІІ Англійська мова Шумакова Л.М.
36 Бобровська Єлизавета 8-В ІІІ Англійська мова Шумакова Л.М.
37 Понич Надія 8-А ІІІ Англійська мова Пилипчук Т.В.
48 Каліна Катерина 9-Б ІІІ Англійська мова Скоробогатова С.В.
39 Кличановський Володимир 9-А ІІІ Англійська мова Сирота Н.В.
40 Онуфрієнко Єгор 9-В ІІІ Англійська мова Скоробогатова С.В.
41 Герасименко Валентин 10-Б ІІІ Англійська мова Іванова Л.В.
42 Косменюк Поліна 10-А ІІІ Англійська мова Величко Н.В.
43 Баглюк Катерина 11-Б ІІІ Англійська мова Сирота Н.В.
44 Баранова Марія 11-Б ІІІ Англійська мова Сирота Н.В.
45 Онуфрієнко Єгор 9-В ІІІ Економічна теорія та історія економічної думки Матвієць Т.П.
46 Іващенко Тимофій 9-В ІІІ Фінанси, грошовий обіг і кредит Матвієць Т.П.
Детальніше