Зустрічі з відомими людьми

зображення_viber_2021-10-21_18-35-52-255

У гімназистів «Домінанти» вже давно існує усталена практика проведення тематичних зустрічей із відомими науковцями, практиками, юристами, економістами, експертами у різних сферах суспільного життя. Так, відбулися зустрічі учнів 10-11 класів із відомим юристом, членом Венеціанської комісії від України Мариною Ставнійчук та заступником Генерального директора Корпорації “Науковий парк “Київський університет імені Тараса Шевченка”, директором бізнес-школи КНУ ім. Т. Шевченка Володимиром Зубченко.
Марина Іванівна акцентувала увагу старшокласників «Домінанти» на актуальних темах: досягнення миру в країні, надання міжнародної правової оцінки ситуації на Сході країни, розв’язання проблеми інтеграції української освіти у європейський простір.
Як експерт Венеційської комісії «За демократію через право» Марина Ставнійчук говорила про необхідність дотримання міжнародних правових стандартів. А Володимир Зубченко говорив про інтелектуальний розвиток і конкурентоздатність гімназійної молоді.
Він звернувся до учнів як представників освітнього закладу нового типу наполегливо вчитися і застосовувати отриманні знання для розвитку і зміцнення своєї країни. Такі зустрічі дають можливість юним ерудитам правознавства, майбутнім бізнес-аналітикам отримати знання з інтелектуальних методів аналізу бізнес-процесів, вчитися приймати ефективні рішення у різних ситуаціях.
Детальніше

Гімназист – почесна місія найкращих!

247455057_274746694657359_5207355571600519009_n

«Добре вчитися, зростати гідними людьми, берегти і примножувати славу рідної гімназії та України», – лунала сьогодні у гімназійних стінах урочиста обіцянка гімназистів. П’ятикласники НВК «Домінанта» розпочали свій гімназійний шлях – відтепер вони є частиною дружньої гімназійної родини і носитимуть почесне звання «гімназисти»!
Успішною дорогою знань їх веде педагогічний колектив «Домінанти» на чолі з директором гімназії Світланою Уфімцевою. З настановчими словами – добре вчитися і зростати справжніми патріотами України – до юних гімназистів звернулися почесні гості: Герой України, Народна артистка України, лауреат Державної премії України ім. Т. Шевченка, кавалер орденів Княгині Ольги ІІ ступеня, Миколи Чудотворця Матвієнко Ніна Митрофанівна; Заслужений юрист України Марина Ставнійчук; директор бізнес-школи Київського національного університету ім. Т.Шевченка Володимир Зубченко; депутат Київради Овраменко Олена Вікторівна; кандидат фізико-математичних наук, науковий співробітник Астрономічної обсерваторії Київського національного університету імені Т. Шевченка Пономаренко Василь Олександрович; заступник з навчально-методичної роботи Київської Малої академії наук Зінаїда Курлова; перші вчителі та батьки.
До Посвяти учні ретельно готувались упродовж двох місяців, адже гімназія – це навчальний заклад зі своїми правилами і законами, цінностями і традиціями. Проте для новоспечених гімназистів це лише на втіху. Гімназисти кажуть, що люблять свій навчальний заклад за можливість реалізувати себе в науці, творчості, громадській діяльності, спорті, а також за неповторну родинну атмосферу навчального закладу.
Директор гімназії Світлана Уфімцева переконана, що сьогоднішнє нове покоління гімназистів надзвичайно динамічне і талановите. Кожен учень – талановитий, кожен – креативний і здібний, і в гімназії є усі можливості для всебічного розвитку та розкриття потенціалу кожного виховання.
Кульмінацією свята стала присяга п’ятикласників за Кодексом честі гімназиста. Учні 5-х класів сповнені упевненості наполегливо вчитися та гідно нести почесне звання «гімназист»!
Детальніше