Всесвітній тиждень космосу!

0

4 жовтня у навчально-виховному комплексі «Домінанта» стартував Всесвітній тиждень космосу! До гімназистів завітав Олег Володимирович Петров – голова правління українського молодіжного астрономічного об’єднання «Сузір’я», почесний працівник космічної галузі України. Під час зустрічі гімназисти активно обговорювали питання сучасної космонавтики та історію розвитку й становлення України, як космічної держави! Олег Володимирович розповів старшокласникам основні тенденції розвитку та перспективи космічної галузі нашої Батьківщини.
На завершення зустрічі учні разом з Олегом Володимировичем відвідали першу Шкільну обсерваторію імені Леоніда Каденюка – Героя України, Першого космонавта Незалежної України!
Детальніше

До 80-х роковин трагедії Бабиного Яру

0

До 80-х роковин трагедії Бабиного Яру вчителі історії НВК “Домінанта” Аленгоз В.Ю., Васильєв О.О. та Васильєва Л.Д. провели Національні уроки пам’яті: “Бабин Яр – трагедія людства”, “Друга світова війна в історичній пам’яті українців”, “Трагедія Бабиного Яру”, Музейний урок “Бабин Яр: без права на забуття”
Ми повинні пам’ятати, що Бабин Яр – це трагедія всього людства, але сталася вона на українській землі. І тому українець не має права забувати про неї. Бабин Яр – це наша спільна трагедія, трагедія всього єврейського і українського народу.
Детальніше