Відкриття першої в столиці Шкільної обсерваторії імені Л. Каденюка!

0

Сьогодні у навчально-виховному комплексі “Домінанта” відбулося відкриття першої в столиці Шкільної обсерваторії імені Л. Каденюка!
Відтепер уроки астрономії та фізики можна буде проводити на даху навчального закладу просто неба, а юні дослідники космосу зможуть спостерігати за зоряним небом і робити астрономічні відкриття навіть під час перерв між уроками.
Оглядовий майданчик з телескопом розташовано у спеціально змонтованому куполі та облаштовано високотехнологічним електронним обладнанням з оснащенням програмним забезпеченням для проведення фронтальних демонстрацій, лабораторних та практичних робіт. Викладач зможе керувати процесом та обробкою результатів зі свого комп’ютера або використовувати інтерактивний модуль.
Комети, зірки та навіть астероїди можна буде знайти і відстежити в онлайні.
Місія обсерваторії доволі широка: це інформативно-просвітницька, навчальна і наукова робота.
У майбутньому в зоряній лабораторії планують проводити міжпредметні заняття, конференції, майстер-класи та навіть екскурсії для охочих.
Шкільна обсерваторія дасть нам можливість розширити розуміння сучасних тенденцій світу, популяризувати науку серед молодого покоління та заохотити здобувачів освіти до занять науково-дослідницькими проєктами.
Ми віримо, що створення шкільної обсерваторії відкриє імена нових Ілонів Масків та Річардів Бренсонів серед учнів столиці, що в свою чергу виведе нашу країну на рівень передової Космічної держави!
Детальніше