Здорова нація – здорова Україна! Бути здоровим в наш час актуально і популярно!


Сьогодні все більша кількість батьків приділяють увагу харчуванню дітей. Газовані напої: користь чи шкода? Через надлишок суперечливої інформації важко визначити, що з написаного правда, а що ні, це дуже заплутує та дезмотивує. Про вплив газованих напоїв на організм людини розповіла вчитель біології Тетяна Миколаївна Ромець. Достатня кількість поживних речовин і правильна культура вживання напоїв не лише вбережуть дитину від численних хвороб, а й зроблять її бадьорішою,  уважнішою та здоровішою!

Детальніше

Відкриття першої в столиці Шкільної обсерваторії імені Л. Каденюка!

0

Сьогодні у навчально-виховному комплексі “Домінанта” відбулося відкриття першої в столиці Шкільної обсерваторії імені Л. Каденюка!
Відтепер уроки астрономії та фізики можна буде проводити на даху навчального закладу просто неба, а юні дослідники космосу зможуть спостерігати за зоряним небом і робити астрономічні відкриття навіть під час перерв між уроками.
Оглядовий майданчик з телескопом розташовано у спеціально змонтованому куполі та облаштовано високотехнологічним електронним обладнанням з оснащенням програмним забезпеченням для проведення фронтальних демонстрацій, лабораторних та практичних робіт. Викладач зможе керувати процесом та обробкою результатів зі свого комп’ютера або використовувати інтерактивний модуль.
Комети, зірки та навіть астероїди можна буде знайти і відстежити в онлайні.
Місія обсерваторії доволі широка: це інформативно-просвітницька, навчальна і наукова робота.
У майбутньому в зоряній лабораторії планують проводити міжпредметні заняття, конференції, майстер-класи та навіть екскурсії для охочих.
Шкільна обсерваторія дасть нам можливість розширити розуміння сучасних тенденцій світу, популяризувати науку серед молодого покоління та заохотити здобувачів освіти до занять науково-дослідницькими проєктами.
Ми віримо, що створення шкільної обсерваторії відкриє імена нових Ілонів Масків та Річардів Бренсонів серед учнів столиці, що в свою чергу виведе нашу країну на рівень передової Космічної держави!
Детальніше

«Домінанта» підкорює вершини!

Нет описания фото.
Ми сягаємо найвищих щаблів рейтингу закладів столичної освіти за результатами складання ЗНО.
Цьогоріч ми 17-ті серед 459 закладів освіти міста Києва та увійшли в ТОП 30 найкращих навчальних закладів України!
Браво всьому педагогічному колективу навчально-виховного комплексу “Домінанта» на чолі з мудрим натхненником – директором С. Уфімцевою.
Детальніше

«Бережімо себе і харчуємося правильно!»

зображення_viber_2021-09-14_16-46-33-208

«Бережімо себе і харчуємося правильно!». Під таким гаслом організовано харчування в НВК «Домінанта», де старанні та відповідальні кухарі дбають про повноцінне раціональне
харчування, яке сприяє загальному зміцненню організму дітей. Наші кухарі обирають продукти, які поєднують смак і користь, а учні вживають продукти, які живлять як фізично так і розумово. У
їдальні закладу завжди запропонують мультипрофільне та збалансоване меню без виробів з переробленого м’яса та зайвих солі та цукру. Натомість більше натурального м’яса, риби,
молочних продуктів, овочів та фруктів, бо здорове харчування – це тренд ,який ніколи не застаріє. Їдальня – це не лише місце для прийому їжі, а й територія відпочинку, де панує комфорт,
позитивна атмосфера та головують санітарно-гігієнічні норми. Якісна їжа, естетика та раціональність дизайну шкільної їдальні позитивно впливає як на підвищення апетиту, покращення настрою
школярів, так і на відновлення їх емоційних і фізичних сил, що збільшує учнівську працездатність під час освітнього процесу.

Детальніше

Привітання напередодні Дня фізичної культури і спорту

 241728082_245155597616469_8281649633349621102_n
Напередодні Дня фізичної культури і спорту відбулося привітання та відзначення спортсменів, тренерів, вчителів фізичної культури, ветеранів спорту, працівників організацій та установ фізичної культури і спорту та прихильників здорового способу життя Дніпровського району.
Вітаємо вчителя фізичної культури НВК «Домінанта» Кулигіна Олега Васильовичв, який за високу педагогічну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури закладу освіти та Дніпровського району одержав з рук заступника очільника району Алли Загородньої Подяку голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та відзнаку районного відділу молоді та спорту.
Детальніше