Шоу-вистава «Попелюшка»

0

23 грудня дружня родина «Домінанти» зустрічала Новий 2022 рік. У великій актовій залі учні 8-х класів презентували новорічну музичну шоу-виставу «Попелюшка». Глядачі були вражені талантами юних акторів та отримали задоволення від перегляду вистави. Восьмикласники створили в залі казкову атмосферу та подарували глядачам чудові враження та новорічний настрій.

Детальніше

Нагородження найкращих учнів НВК «Домінанта» з нагоди Дня Наума

1

Сьогодні відбулося традиційне нагородження найкращих учнів НВК «Домінанта» з нагоди Дня Наума.
Ми відзначали відмінників у навчанні, лідерів учнівського самоврядування, переможців Малої академії наук, предметних олімпіад, інтелектуальних, спортивних конкурсів, які виявили старанність та сумлінність у навчанні, спритність та наполегливість у спорті, стали лідерами олімпіад та змагань.
Педагоги НВК «Домінанта» вкладають максимум зусиль у своїх учнів, тому у наукових колах неодноразово відзначався широкий спектр та творчий підхід до наукової тематики, актуальність переважної більшості науково-дослідницьких робіт, високий рівень захисту юних дослідників. Щороку найбільшу кількість грамот отримують учасники секцій української мови та літератури, англійської мови, біології, історії.
На сьогодні залишається актуальним отримувати якісні знання, адже це є своєрідний потенціал на майбутнє, переможний шлях у конкурентному середовищі і креативному світі нових професій.
Тож на день Наума – покровителя розуму, знань і доброчинства побажаймо кожному гімназисту, як казали у давнину: «Хай вам наука піде на ум».
Детальніше

День української писемності та мови

зображення_viber_2021-11-09_14-28-58-200

9 листопада – День української писемності та мови! Традиційно учителі НВК “Домінанта” брали участь у написанні масштабного флешмобного радіодиктанту національної єдності у бібліотеці ім. Вернадського. Неймовірні враження, величезне задоволення, натхнення і піднесення!
Особливо, коли текст склав і продиктував сам

Детальніше

Педагогічна нарада учительського колективу НВК «Домінанта»

1

1 листопада 2021 року відбулася педагогічна нарада учительського колективу НВК «Домінанта» на тему: «Організація дистанційного навчання з використанням різноманітних інформаційних технологій», під час якої педагоги обмінялися досвідом online навчання та запропонували перевірені часом та практикою надбання для його успішної реалізації.
Учителі затвердили план роботи та пріоритетні напрямки впровадження дистанційних методів навчання в закладі освіти на 2021-2022 навчальний рік.
Детальніше

Оголошення

У Славуті вирішили перевести школярів на дистанційне навчання - Новини  Хмельницького

На виконання наказу управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації від 29. 10. 2021р. № 224 освітній процес у закладі освіті розпочнеться 01 листопада з використанням технологій дистанційного навчання, крім закладу дошкільної освіти.

Детальніше

Місячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану

На виконання Розпорядження Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації від 04.10.2021/781 “Про проведення осіннього місячника з благоустрою,озеленення та поліпшення санітарного стану Дніпровського району м. Києва у 2021 році 23 жовтня працівники НВК Домінанта взяли активну участь у проведенні толоки на теритирії закладу. Сонячна погода сприяла гарному настрою та дружній результативній роботі. Чисте, охайне та затишне подвір’я тішить та милує око і працівників, і відвідувачів.
Детальніше

Зустрічі з відомими людьми

зображення_viber_2021-10-21_18-35-52-255

У гімназистів «Домінанти» вже давно існує усталена практика проведення тематичних зустрічей із відомими науковцями, практиками, юристами, економістами, експертами у різних сферах суспільного життя. Так, відбулися зустрічі учнів 10-11 класів із відомим юристом, членом Венеціанської комісії від України Мариною Ставнійчук та заступником Генерального директора Корпорації “Науковий парк “Київський університет імені Тараса Шевченка”, директором бізнес-школи КНУ ім. Т. Шевченка Володимиром Зубченко.
Марина Іванівна акцентувала увагу старшокласників «Домінанти» на актуальних темах: досягнення миру в країні, надання міжнародної правової оцінки ситуації на Сході країни, розв’язання проблеми інтеграції української освіти у європейський простір.
Як експерт Венеційської комісії «За демократію через право» Марина Ставнійчук говорила про необхідність дотримання міжнародних правових стандартів. А Володимир Зубченко говорив про інтелектуальний розвиток і конкурентоздатність гімназійної молоді.
Він звернувся до учнів як представників освітнього закладу нового типу наполегливо вчитися і застосовувати отриманні знання для розвитку і зміцнення своєї країни. Такі зустрічі дають можливість юним ерудитам правознавства, майбутнім бізнес-аналітикам отримати знання з інтелектуальних методів аналізу бізнес-процесів, вчитися приймати ефективні рішення у різних ситуаціях.
Детальніше

Гімназист – почесна місія найкращих!

247455057_274746694657359_5207355571600519009_n

«Добре вчитися, зростати гідними людьми, берегти і примножувати славу рідної гімназії та України», – лунала сьогодні у гімназійних стінах урочиста обіцянка гімназистів. П’ятикласники НВК «Домінанта» розпочали свій гімназійний шлях – відтепер вони є частиною дружньої гімназійної родини і носитимуть почесне звання «гімназисти»!
Успішною дорогою знань їх веде педагогічний колектив «Домінанти» на чолі з директором гімназії Світланою Уфімцевою. З настановчими словами – добре вчитися і зростати справжніми патріотами України – до юних гімназистів звернулися почесні гості: Герой України, Народна артистка України, лауреат Державної премії України ім. Т. Шевченка, кавалер орденів Княгині Ольги ІІ ступеня, Миколи Чудотворця Матвієнко Ніна Митрофанівна; Заслужений юрист України Марина Ставнійчук; директор бізнес-школи Київського національного університету ім. Т.Шевченка Володимир Зубченко; депутат Київради Овраменко Олена Вікторівна; кандидат фізико-математичних наук, науковий співробітник Астрономічної обсерваторії Київського національного університету імені Т. Шевченка Пономаренко Василь Олександрович; заступник з навчально-методичної роботи Київської Малої академії наук Зінаїда Курлова; перші вчителі та батьки.
До Посвяти учні ретельно готувались упродовж двох місяців, адже гімназія – це навчальний заклад зі своїми правилами і законами, цінностями і традиціями. Проте для новоспечених гімназистів це лише на втіху. Гімназисти кажуть, що люблять свій навчальний заклад за можливість реалізувати себе в науці, творчості, громадській діяльності, спорті, а також за неповторну родинну атмосферу навчального закладу.
Директор гімназії Світлана Уфімцева переконана, що сьогоднішнє нове покоління гімназистів надзвичайно динамічне і талановите. Кожен учень – талановитий, кожен – креативний і здібний, і в гімназії є усі можливості для всебічного розвитку та розкриття потенціалу кожного виховання.
Кульмінацією свята стала присяга п’ятикласників за Кодексом честі гімназиста. Учні 5-х класів сповнені упевненості наполегливо вчитися та гідно нести почесне звання «гімназист»!
Детальніше