Феєрія новоріччя

¦б¦-TПTВ¦- TБ¦-¦+¦-TЗ¦-¦¦ 5

Новий рік – час подарунків і сюрпризів, коли довкола панує казка. Діти очікують на свято і зустрічають його з захопленням. Феєрія новоріччя – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Святковий настрій відчувався на кожному кроці: від дивовижно прикрашеної ялинки, від власноруч зроблених дітьми і вихователями новорічних прикрас, до дійств, які відбуваються на святкових ранках.  У закладі дошкільної освіти НВК “Домінанта” в усіх вікових групах пройшли улюблені усіма свята Нового року. Цікаво продумані сценарії створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям, батькам і присутнім гостям. Діти із захопленням декламували вірші, весело танцювали, співали та приймали участь в іграх.

Детальніше

Проект “Зимові свята українців” у 2-Б класі

2-¦С 13

2-Б клас працює над довготривалим проектом “Зимові свята українців”. Учні підготували інформацію про історію виникнення й розвиток народного календаря зимових свят; звичаїв та традицій українського народу. Діти своїми вчинками старалися доводити, що їм притаманні доброта та милосердя: в класі панувала атмосфера взаємодопомоги, діти готували годівнички для птахів; разом зі своїми батьками підготували подарунки для дітей інтернату. З великим задоволенням діти написали листи до Миколи Чудотворця, власноруч виготовили поштові конверти. На майстер класі по виготовленню різдвяних свічок, учні разом з майстринями Шрамко Алісою Сергіївною та Прохацькою Інною Володимирівною співали різдвяні  пісні, читали колядки, щедрівки. Діти дізналися звідкіля береться віск, якими способами українці виготовляли свічки, де вони їх використовували. Учні з задоволенням виготовили свічку-трійцю до різдвяних свят. Чудова лялькова вистава “Звірі у зимовому лісі” завершила грудневий цикл проекту “Зимові свята українців”.

Детальніше

“STEM- освіта” – унікальна та цікава робота

STEM-¦-TБ¦-TЦTВa 4

“Програмуй мишу та збирай літери” і не лише літери, а й цифри! Ось таким методом сьогодні навчалися учні 1 – Г класу. Саме маленька групка діток, які прийшли сьогодні до школи, дала можливість не лише познайомитися з “роботизованою мишкою”, а й інтелектуально з нею попрацювати.

Дякуємо “STEM- освіті” за унікальні форми роботи, які дозволяють зробити серйозну роботу цікавою.

Детальніше