Творча енергія через призму образотворчого мистецтва

TБTГ¦-¦-TВ¦- 4

Робоча субота – ще те випробування для вчителів наприкінці семестру, після проведених новорічних свят, екскурсій, батьківських зборів, контрольних робіт. Але для педагогів початкових класів вона пройшла цікаво. Ми не лише встигли познайомитися з останніми нормативними документами, заповнити журнали, перевірити зошити, але й побували на майстер-класі. У затишній обстановці, наповненій творчою і  доброзичливою атмосферою, під керівництвом досвідченого викладача, закоханого у свою справу, Романюк Лариси Миколаївни, доторкнулися до світу образотворчого мистецтва і спробували розкрити свій творчий потенціал. Яскраві акварельні та акрилові фарби, полотно, пензлики допомогли відволіктися від проблем та турбот, вдихнули в нас нову енергію, зробили похмурий день яскравим і цікавим.

Детальніше

Веселі зимові свята у 1-Д класі

1-¦Ф 12

Всі діти з нетерпінням чекають зимових свят. Вони несуть подарунки, розваги, приємні емоції. Ось і до учнів1-Д класу спочатку завітав Миколай і всі діти отримали цікаві подарунки. Ввечері діти поринули у новорічне свято з веселими пригодами і розвагами.

Детальніше

Цікавий майстер-клас у 3-А класі

3-¦Р 16

Сніговик – один з головних символів зими та новорічних свят. А якщо зима десь затрималась і снігу немає, то вихід один – зробити сніговика зі … шкарпеток. Це запропонувала мама Поліни Довгань і провела майстер-клас в 3-А. Діти із задоволенням виготовляли поробку, бо процес нескладний і захоплюючий.

Детальніше

Підготовка до Нового року за адвент-календарем у 3-А класі

3-¦Р 5

Грудень у початковій школі – найчарівніший місяць. Кожний вчитель намагається створити атмосферу казки, працюють майстерні, проводяться костюмовані свята. Цього року учні 3-А готуються до Нового року за адвент-календарем, який з’явився у нас 1 грудня. Щодня діти обирають завдання, виконують його та наклеюють на ялинку іграшку-наклейку. Ми вже виготовили всім класом новорічний вінок із цукерок, приготували смачне частування кращому другу, дізналися про новорічні традиції країн, в яких живуть родичі наших однокласників, склали список важливих справ на 2020 рік та багато інших цікавих завдань. З кожним днем наша ялинка стає красивішою.

Детальніше

Незвичайне Новорічне Свято у 2-А класі

2-¦Р 1

Сьогодні у 2-А відбулося незвичайне свято. Брали активну участь не тільки діти, але й дорослі, які мали можливість його відвідати. Діти підготували сюрприз Діду Морозу, за що отримали подарунки.

Детальніше

«Майстерня з виговлення подарунків» у 1-Г класі

1-¦У 6

А в день Святого Миколая відбулося справжнє диво у найменших учнів 1-Г класу. Звичайний навчальний клас перетворився на «Майстерню із виговлення подарунків». Разом із батьками і своєю улюбленою вчителькою маленькі помічники Миколая впродовж всього дня наполегливо і старанно виготовляли дарунки, іграшки, листівки для своїх рідних.

Детальніше

Новорічне свято в 2-Д класі

2-¦Ф 9

Сьогодні відбулося Новорічне свято в 2-Д класі. Учні виступали, як справжні артисти. Пісні, танці, сценка на англійській мові у їхньому виконанні були просто супер! Всі отримали море позитиву, гарний настрій і звичайно новорічні подарунки від Діда Мороза.

Детальніше