Відзначаємо Всесвітній день Доброти

12

Не секрет, що в сучасному високотехнологічному і швидкісному світі все частіше людські почуття та моральні якості відходять на другий план, і зокрема – доброти серед нас стало набагато менше – цей факт, на жаль, очевидний. Тому святкування Всесвітнього дня Доброти – ще один привід згадати про такі якості і категорії людських відносин як Доброта і допомогти людям усвідомити, що робити добро – це зовсім нескладно. Так ось учні 2-Д класу відзначали Всесвітній День Доброти. Зробили поробки своїми руками і від щирого серця привітали учнів та працівників школи.Адже вони зрозуміли,що дарувати Добро людям,це так приємно та радісно. Учні отримали посилку з добром. Зраділи, що даруючи добро, воно завжди повертається.

Детальніше

Творча арт-зустріч у закладі дошкільної освіти НВК «Домінаната»

74380223_721999068275981_5239295089582276608_n

13 листопада відзначається ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОБРОТИ (World Kindness Day). Саме у цей день відбулась творча арт-зустріч колективу закладу дошкільної освіти НВК “Домінанта”. Позитивний настрій та творча атмосфера налаштувала учасників на відображення власних думок та емоцій на папері.

Детальніше

Екскурсія 2-Б класу до літературно-меморіального будинку-музею Тараса Шевченка

¦¬¦¬¦-¦-TА¦-¦¦¦¦¦-¦¬¦¦_viber_2019-11-13_00-33-30

11 листопада учні 2-Б класу мали можливість зануритися в атмосферу життя ХІХ століття завдяки екскурсії до літературно-меморіального будинку-музею Тараса Шевченка. Екскурсоводи ознайомили дітей з життям та творчістю геніального Кобзаря. Учні мали можливість побачити особисті речі Т.Г.Шевченка, його альбоми з малюнками, рукописи, пензлі. На майстер класі дітям розказали як підготувати гусячі пір’я до письма, з чого українці варили чорнила, як виглядають чорнильниці. Школярі старанно виводили літери та слова пером. Враження від екскурсії: “Дивовижно!”, “Незабутньо!”, “Цікаво!”.

Детальніше

Музей медуз

6-Г клас з класним керівником Кушнір Н. В. та вихователем ГПД Яковчук А. А. відвідали цікавий та пізнавальну екскурсію.
Учні дізнались, скільки відомих людству видів медуз мешкає на Землі, які з них смертельно отруйні, а яка медуза, взагалі, – єдина безсмертна істота на планеті. Ми особисто побачили екзотичну колекцію медуз, змогли поспостерігати за їх неквапливим танцем у акваріумі та дізналися багато цікавих і навіть корисних фактів про них.

Детальніше