Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерного мислення «BEBRAS-2019»

IMG-1a734e5c9932ce5abcfcc6a1e1c5b670-V

Сьогодні розпочався супер-тиждень інформатики, адже стартував КОНКУРС БОБЕР. Це міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерного мислення “BEBRAS-2019”. Учням 3-В класу під керівництвом вчителя інформатики Друць І.В., першими пощастило спробувати свої вміння. Учні виконували завдання швидко, вправно та якісно. А запропоновані задачі конкурсу були спрямовані на розвиток комп’ютерного мислення, вміння використовувати сучасні інформаційно-комп’ютерні технології у різних галузях людської діяльності.

Детальніше

У закладі дошкільної освіти відбулася педагогічна рада

IMG-898ad0d71c68d5a9e46c05cbe3b02cbd-V

Педагогічний колектив  закладу дошкільної освіти зібрався на чергову нараду. Одне з питань яке розглядалось – це взаємодія роботи логопеда і вихователів. Логопед Кондратьєва Г.В. поділилася досвідом роботи, щодо використання коректурних таблиць і мнемотаблиць. Галина Валеріївна запропонувала різні види робіт з таблицями та способи їх виготовлення. Звернула увагу на те, що робота з такими таблицями дозволяє дошкільнику активно пізнавати світ: встановлювати зв’язки між різними подіями, явищами, предметами, експериментувати та моделювати.

Детальніше

Наша рідна та багатогранна українська мова

IMG-15a62243b1eae6f2aff1b5615173aeab-V

Сьогодні, 9 листопада, ми маємо честь святкувати День української мови та писемності! Не всі народи мають і знають власну мову. Наша українська мова дійсно варта, щоб нею розмовляти, співати та пишатися цим! А учні 1-В класу НВК “Домінанта” з перших днів шкільного життя вивчають українську мову та власною працею допомагають поширювати використання української мови в повсякденному житті. А ще напередодні цього свята ми провели в класі гру “Мовні перлинки для кожної дитинки”. Діти дізналися багато цікавого про нашу рідну мову, відгадували загадки, а також змогли застосувати вивчене на уроках під час утворення нових слів. Задоволені та щасливі діти в кінці гри отримали солодкі подаруночки!

Детальніше

Ранкова зустріч «Мово моя українська – батьківська, материнська..»

IMG-cac5d9a216cc2d22f548ed0103d5b548-V

«Мово моя українська – батьківська, материнська..» – саме такими словами розпочалася ранкова зустріч у 1-Г класі. Підсумком тижня мови було проведено конкурс читців віршів про мову. До виступів приєднувались і батьки учнів із своїми власними творами. Кожен з учасників отримав свою першу почесну нагороду «Диплом декламатора». А протягом тижня проходило «Зошитове свято», де першокласники вправно виводили вивчені букви та перші речення, прагнучи, найкращі сторінки відправити на почесний «святковий» куточок класу. А от незвичне письмо на старовинному папері гусячим пером було більш стараннішим, цікавішим і захоплюючим.

Детальніше

З Днем української мови та писемності!

IMG-811acf623cb2dff740aca649feb9ce2b-V

«Мово рідна, слово рідне, хто вас забуває, – той у грудях не серденько, а лиш камінь має»

З нагоди цієї події з учнями 2-Д класу та 6-Г класів було проведено спільний захід.  Діти 2-Д класу відповідали на запитання старших школярів, відгадували загадки працювали з прислів’ями та фразеологізмами. Але найбільше їм сподобалося – розгадування кросвордів. Шестикласникам діти 2-Д класу теж відправили домашнє завдання.

Детальніше

Святкування тижня української мови і писемності у 1- Д класі

IMG-df0d759ffcdded6dac46eaaa19f63446-V

8-го листопада була проведена вікторина «Слово до слова – зложиться мова!».  Діти дізналися як з’явилися перші літери, поринули у світ казок, загадок. Декламували вірші і читали гуморески. Цікаво було і розгадувати мовні ребуси і завдання.

Детальніше

Національний музей побуту і архітектури

IMG-10a0cbafdcc2e87df5239861c1bc6752-V

Насиченими видались кінець 1 чверті і початок 2 в учнів 1-Д класу. Діти побували на екскурсії  у національному музеї побуту і архітектури. Поринули в минуле побувавши в школі, сільських хатках, а також слухали мелодії бандури. Діти були в захваті від давніх ігор, які проводили працівники музею.

Детальніше