Щиро вітаємо з Днем Народження Фальковську Наталію Володимирівну!

троянди

Адміністрація закладу, педагогічний та батьківський колективи НВК «Домінанта» щиросердечно вітають з Днем Народження чарівну, мудру, добру та життєрадісну жінку! Талановитого, прогресивного та сумлінного керівника, головного спеціаліста з питань дошкільної, загальної та позашкільної освіти, Фальковську Наталію Володимирівну.

Детальніше

Педагогічна рада в закладі дошкільної освіти “Домінанта”

20190829_132050

Сьогодні у закладі дошкільної освіти “Домінанта” відбулася підсумкова педагогічна рада на тему: “Через творчість педагога до розвитку творчої особистості кожного вихованця”. Було обговорено та затверджено план та пріоритетні напрямки роботи на 2019/2020 н.р..

Враховуючи загальні напрямки реформування змісту й гуманізації цілей дошкільної освіти в державі, було визначено головні завдання:

1.Удосконалювати якість та ефективність фізичного виховання дітей.

2.Створювати умови для зміцнення дитячого організму, використовуючи новітні педагогічні та оздоровчі технології.

3.Забезпечувати потребу в щоденній руховій діяльності, виховувати інтерес до занять фізкультурою через використання нестандартного обладнання.

Детальніше

НАШІ БАТЬКИ – НЕ СУПЕРНИКИ, А ПАРТНЕРИ!

imgonline-com-ua-Resize-fMuGOWMkb9z8p1
Зустріч з батьками першокласників є важливою складовою педагогічної діяльності. Особливо потрібний тісний зв’язок із батьками у період навчання дітей у початкових класах,де закладається фундамент особистості та формуються життєво необхідні компетентності.
Учні, батьки та вчителі, об’єднані спільними цілями та прагненнями, є добровільними та зацікавленими однодумцями, рівноправними учасниками освітнього процесу, відповідальними за результат. (Концепція НУШ)
Детальніше

Новий 2019-2020 навчальний рік

Сьогодення вимагає неординарних підходів у вирішенні викликів Нової української школи. Розтинаючи простори освітянських глибин, стартував у круїз під назвою «Новий 2019-2020 навчальний рік» лайнер «DniprOsvita». Флагман освітньої флотилії – каравела «Домінанта» – невтомно та впевнено долає морські милі та льє, вправно оминаючи підводні рифи та айсберги, пізнаючи абісалі наукового та освітянського простору.

Геть із мулу якорі іржаві —
Нидіє на якорі душа!..
Б’ються груди об вітри тужаві,
Каравела в мандри вируша.

Жоден вітер сонця не остудить,
Півень землю всю не розгребе!
Україно! Доки жити буду,
Доти відкриватиму тебе.

Абрего, бризи, rреrо, майстро, створюючи розу вітрів, напинатимуть вітрила каравели «Домінанта», скеровуючи її визначеним фарватером. Чи негода, чи пекуче сонце, чи штиль – курс на перемогу визначено!

Детальніше

VIVAT, гімназіє, VIVAT!

Вітаємо учнівський та педагогічний колективи НВК “Домінанта” з високими результатами складання ЗНО-2019. За результатами Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) визначено ТОП-100 найкращих освітніх закладів України. Навчально-виховний комплекс “Домінанта” посідає 19 місце серед шкіл міста Києва та 32 місце в рейтинговій таблиці України!

Детальніше