Мандруємо в ЛІТО разом з табором «ДОМІНАНТА»!

0

У літечко веселе мандруєм  залюбки! 

Канікули, канікули, радієм їм щораз!

Сміється ясне сонечко, вітають нас промінчики!

Із іграми, мандрівками прийшли вони до нас!

Мандруємо в ЛІТО разом з табором «ДОМІНАНТА»! Такими словами розпочалася літня зміна у дитячому таборі «Домінанта». Дівчатка та хлопчики з нетерпінням чекають на  веселу і яскраву пору – канікули, час активного розвитку і змістовного дозвілля дітей. Саме відпочинок у дитячому таборі «Домінанта» – це завжди  цікаві спілкування, розваги, ігри та нові враження, творчі конкурси, спортивні змагання, культпоходи та екскурсії.

Перші години у таборі були наповнені зустрічами з друзями, веселими піснями про літні канікули, яскравим танцювальним  флешмобом та конкурсом малюнків на асфальті про щасливе дитинство.

Детальніше

Літній табір «Домінанта» з елементами STEM та вивченням іноземних мов!

1

Стартував літній табір «Домінанта» з елементами STEM та вивченням іноземних мов! Позитивні емоції! Активний відпочинок! Спілкування з друзями! Сучасні знання! Творчий драйв! Команда нового покоління до відпочинку готова!

Яскраві представники супер  Smartсуспільства Дарина Василівна Кушерець, доктор юридичних наук, професор Університету сучасних знань, та Марина Петрівна Хмара, кандидат економічних наук, доцент, заступник директора коледжу Університету сучасних знань, розширили територію розуму, презентувавши проект «Чи готові Ви до майбутнього. Освіта 5.0»

Детальніше