ПРАКТИЧНА МАТЕМАТИКА у 3 –В класі

практична математика 1

Під час ознайомлення учнів 3 – В класу із дробами класний керівник Фоменкова Н.А. розрізала яблуко та пригощала усіх шоколадкою. А коли вивчали ділення з остачею, то розподіляли книги між учнями.

Детальніше

СТВОРЕННЯ РЕКЛАМИ у 3 – В КЛАСІ

Шкідлива їжа 3

Під час вивчення з природознавства теми «Травна система. Здорове харчування» класний керівник Фоменкова Н.А. запропонувала учням 3 – В класу цікавий проект. Клас поділився на 4 рекламні агенції за назвами шкідливої їжі: «McDonald’s», «Чипси», «Солодощі», «Солодкі газовані напої». Завданням кожної групи було створення реклами свого шкідливого продукту. Діти старанно підготувалися до проекту: застосували різні рекламні трюки. Опоненти вступали в гостру дискусію, доводили свою правоту. Приємно було бачити таку обізнаність дітей щодо шкідливої їжі. У ході заняття  діти наочно ( на мотузці) продемонстрували довжину травного тракту дорослої людини.  На цьому  заході також  активно  працювали «поважні експерти-лікарі»: дієтолог, гастроентеролог, дерматолог, стоматолог. Вони допомогли  командам створити меню здорового харчування.

Детальніше

Година пам’яті «Що я знаю про війну»

ДС1

З метою гідного вшанування подвигу українського народу в Другій світовій війні, висловлення поваги усім хто боровся  проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, в читальній залі НВК «Домінанта» для учнів 3-Г класу працівники бібліотеки провели годину пам’яті  «Що я знаю про війну».   Завідуюча бібліотекою Мелкозерова С.В. показала відеопрезентацію та    розповіла дітям про події  Другої світової війни, про героїзм людей які захищали свою Батьківщину, та  страшні наслідки цієї війни.  Також школярі ознайомились з книжковою виставкою «Рокам ніколи пам’яті не стерти», що  є даниною пам’яті всім хто поклав своє життя і здоров’я заради миру.

Детальніше

Тиждень історії

0

В рамках тижня історії, який традиційно відбувається в НВК Домінанта напередодні святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, відбулися навчально-виховні заходів, проведені вчителями предметно-методичної комісії історії та правознавства. Зокрема, тематичні уроки «Український вимір Другої світової війни» (вчителі В. О. Харченко та Д. О. Казаков), «Друга світова війна 1939 – 1945 рр.» (вчитель В. Ю. Аленгоз), «Українки на війні: вісім історій» (вчитель Н. М. Вовк). Перегляд та обговорення художніх і документільних фільмів про Другу світову війну (вчителі П. В. Шиліна та І. В. Литвин). Виховних захід «Вічна пам‘ять про героїв» – учні поклали квіти до Вічного вогню (вчитель В. Ю. Аленгоз). Майстер-клас «Мак пам‘яті» для учнів молодших класів (вчитель І. В. Литвин).

Вчителі кафедри вкотре нагадали учням, що пам‘ять про подвиг наших визволителів робить нас сильнішими. Вона є запорукою того, що в майбутньому не повториться подібна трагедія.

Детальніше