Відкриваємо світ іграшки разом із 2-А класом

2-¦Р 3

Світ дитинства неможливо уявити без іграшок. У кожного покоління вони свої. І сучасним дітям цікаво побачити, якими іграшками гралися їхні батьки, бабусі та дідусі. Тому, 12 квітня учні 2-А класу відвідали Державний музей іграшки. Діти побачили ляльку, якій 150 років, 60-річний дерев’яний трансформер, дитячий ткацький верстат та швейну машинку. Вони багато дізналися про іграшки з соломи, солоного сиру, кукурудзи, дерева, тканини. Потім погралися фуркалом, ловилом, деркачами, дерев’яними дзиґами.

Детальніше

Космічна подорож 1-А класу

1-¦Р

До всесвітнього дня космонавтики 1-А клас відправився в уявну космічну подорож.  Там учні ознайомились з такими поняттями як: космос, сонячна система, Земля і Місяць. Дізналися ім’я першого всесвітнього льотчика-космонавта та ім’я першого українця, який відвідав космічну систему. На згадку про цікаву подорож діти виконали ракету з паперу.

Детальніше

Проект «Теплиця на моєму підвіконні» у 3-Г класі

3-¦У ¦¬TА¦-¦¦¦¦TВ

Учні 3-г підготували проект “Теплиця на моєму підвіконні”. Діти принесли вирощенні рослини та розповіли про них. Також презентували фотогріфії, де однокласники змогли побачити зміни рослин кожних 2 дні.

Детальніше