Листівки-привітання для милих матусь до свята 8 березня!

8 ¦-¦¦TА¦¦¦¬¦-TП ¦Ы¦¬TБTВTЦ¦-¦¦¦¬

Весна…  Магічна свіжість природи і її оживання…  І таке ж прекрасне свято – 8 березня. Ми вже зустріли 1-й день весни і готові до всіх її теплих, сонячних, безсніжних проявів та моря з квітів)
А от до свята 8 березня потрібно готуватись не лише очікуючи його, а й прикласти максимум зусиль, щоб свято принесло тобі та іншим радість і веселощі!
Тому учні початкової школи разом з вчителем інформатики Друць І.В., почали підготовку! На заняттях з інформатики, використовуючи графічний редактор Tux Paint, учні створювали ніжні, яскраві, натхненні, милі серцю листівки-привітання до СВЯТА 8 БЕРЕЗНЯ! Вони створені з любов’ю від щирих і безмежно добрих сердець для найрідніших. Та обов’язково подарують тепло та щирі почуття, ніжні та приємні емоції!!!

Детальніше

Зустрічаємо весну, теплу, радісну, ясну!

2-¦Р ¦ЧTГTБTВTАTЦTЗ¦-TФ¦-¦- ¦-¦¦TБ¦-TГ 4

Весна це завжди натхнення, свіжий погляд на буденні речі, щось  нове, незвідане, веселе. Тому, 1 березня в 2-А класі пройшов тематичний день “Зустрічаємо весну, теплу, радісну, ясну”. Цього дня діти прийшли в зеленому одязі, писали зеленими ручками, пригощали однокласників “зеленими” цукерками. На уроках читали твори про весну, створювали ілюстрації до них, складали ессе “Якою я уявляю весну”, розв’язували задачі про первоцвіти, про перелітних птахів, робили гіацинти з паперу. На перервах водили хороводи, співаючи веснянки та гаївки.

Детальніше

Святкування смачної Масляної у 2-Б класі

2-¦С ¦-¦-TБ¦¬TП¦-¦-

Масляна – добре і цікаве, але найголовніше – смачне свято, яке просто не можна не любити. Дякуючи батькам 2-Б класу, які напекли млинців, діти не тільки дізналися історію і святкування цього свята, але й змогли скуштувати смачних млинців.

Детальніше