Проект «У світі інформатики»

Проект (Я у світі інформатики) 21.02.19р. 1_640x480

21.02.19р. у 2-Б класі вчитель інформатики Друць І.В. провела захід «У світі інформатики». Він був спрямований на проведення заключного етапу проекту та його реалізацію у вигляді кінцевого продукту – постеру на тему «2-Б у світі інформатики». Проект відбувся у ІІ етапи. На першому етапі завданням учнів було створення авторських зображень у графічному редакторі Tux Paint. Потім зображення були роздруковані. На ІІ етапі учні працювали у міні-групах: «Майстерня «Клейкості»», «Майстерня «Пензлі»», «Майстерня «Вирізайки»», «Майстерня «Декору»». Завданням груп було виготовити постер. Кожна із майстерень працювала над певним об’ємом роботи,  а потім об’єднавшись, учні компонували постер. Робота була дуже продуктивною, а результат порадував і вчителя і учнів.

Детальніше

Квіти українського віночка

4-б_640x480

У 4-Б класі до Міжнародного дня рідної мови  проведена година спілкування “Квіти українського віночка”.  Класний керівник та вихователь продовжували знайомити дітей з історією становлення української писемності і мови.

Детальніше

Мовні цікавинки

2-а 4_640x480

21 лютого з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови в 2-А класі відбувся захід “Мовні цікавинки”. Він розпочався з інформаційної хвилинки “До витоків свята”. Діти дізналися про історію його появи, про мови, які зникають, про мови національних меншин України. Потім учні познайомились з паліндромами, анаграмами та буріме. Наприкінці працювали над проектом ” Мовні цікавинки”.

Детальніше

“Вивчайте, любіть свою мову, як світлу Вітчизну любіть!”

Мова 1-Г_640x480

До Міжнародного дня рідної мови проведена виховна бесіда на тему “Вивчайте, любіть свою мову, як світлу Вітчизну любіть!”. Багато чудових слів було сказано про мову, про любов до неї, про її значущість, важливість та безсмертя. А учасники виховної години – учні 1-Г класу, запалили ще один вогник любові до рідної мови у своєму серці.

Детальніше

Батьківський урок у 4-В класі до Дня української мови!

4-в 5_480x640

До Міжнародного дня рідної мови  в 4-В класі пройшов батьківський урок з розвитку зв’язного мовлення. Мама Софії Рєзнік – Валентина Петрівна – познайомила учнів ще з більш цікавим світом казки. Діти створили власну казку на основі власних спостережень, а також вперше спробували написати колективну казкову історію. На уроці панувала творча атмосфера, активно працювали всі дітки. З неймовірною цікавістю дівчата з хлопцями зачитували сьогодні свої перлини фантазії. 4-В клас висловлює подяку Лавринчук Валентинівні Петрівні – чудовій мамі, креативному вчителю та талановитій жінці за цікавий урок української мови!

Детальніше

Благодійна акція “Допоможи тваринам!”

лапа 2-г_640x480

У початковій школі стартувала  благодійна акція “Допоможи тваринам!”. І розпочалася вона низкою виховних годин за участі представників Благодійної організації “Щаслива лапа”, яка багато років опікується безпритульними тваринами. Юні волонтери навчального закладу хочуть піклуватися про друзів наших менших.

Детальніше

Міжнародний день рідної мови

3-а 1_480x640

21.02.2019р. в 3-А класі до Міжнародного дня рідної мови з метою збагачення словникового запасу учнів, розвитку збагачення мовлення учнів, виховання любові і гордості за рідну мову, бажання збереження її чистоти і краси проведено урок-гру «Моя цікава рідна мова», відвідали шкільну бібліотеку, зробили колаж “Яка наша мова”.

Детальніше