Інтерактивний урок інформатики у третьокласників

Яковчук_480x640

Сьогодні вчитель інформатики Яковчук А.А. провела цікавий урок з учнями 3-В класу на інтерактивному килимі. Кожна пара мала можливість обрати собі гру. Особливо дітям сподобався футбол і теніс. Діти отримали море позитивних емоцій!

Детальніше

Урок Дружби у 3 –В класі

3-в 2_480x640

З нагоди Дня спонтанного прояву доброти у 3 –В класі класний керівник Фоменкова Н.А. провела урок дружби. Літературним підґрунтям слугував уривок із твору Джеремі Стронґа «Пиріг Дружби». Ознайомившись із веселим текстом, учні з’ясували, із яких інгредієнтів випікають пиріг. Але вчитель завдання ускладнила: запропонувала знайти аналог продукту англійською. На завершення діти «спекли» свій пиріг дружби, компонентами у якому були людські чесноти.

Детальніше

Вітаємо з перемогою!

Все починається В житті з малого… З Почайни вироста Дніпро –ріка. Вже півстоліття Наш Дніпровський процвітає, Освіта в ньому перспективна і нова! Такими натхненними словами розпочинається відеоролик навчально-виховного комплексу «Домінанта», який виборов Гран-прі конкурсу – фестивалю відеороликів «Найкраща освіта – найкращий Дніпровський район!», в якому висвітлено зростання освіти нашого району, становлення Нової української школи та…

Детальніше

АНОНС

20 лютого 2019 року для учнів 11-х класів НВК «Домінанта» методистом Міжнародного освітнього центру «Пірсон» буде проведено практичне заняття з англійської мови (аудіювання) з метою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання здобувачів освіти 2019 року, а також семінар для вчителів англійської мови.