Екскурсія до Музею Історії збройних сил України

4-в 3_480x640

Класна родина 4-В відкрила для себе 13 лютого неймовірно цікавий та пізнавальний Музей Історії збройних сил України. Те, що ми побачили вразило як хлопців так і дівчат.

Детальніше

ДЕНЬ ВАЛЕНТИНА у 3-В класі

3-в 8_640x480

З нагоди Дня закоханих у 3-В класі був проведений конкурс. У ньому взяли участь казкові пари: Попелюшка, Аріель та Білосніжка зі своїми принцами. У першому конкурсі «Візитка» учасники мали продемонструвати свої ораторські здібності. У подальших – кмітливість у «Комплімент коханій», дотепність у «Як би ти вчинив/вчинила?», акторські здібності у «Пантомімі», спритність рук у «Портрет моєї дами серця», спостережливість у «Відшукай свою половинку із зав’язаними очима». Вболівальники активно підтримували свої пари творчими номерами. По закінченню конкурсу Янголи кохання (листоноші) рознесли адресатам «валентинки».

Детальніше

Урок мужності до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

0

На вшанування річниці виведення військ із Афганістану 15 лютого 2019 року було проведено урок мужності у читальні залі бібліотеки закладу за участі воїна-інтернаціоналіста, учасника бойових дій в Афганістані, Базика Олега Миколайовича.

Неодноразово ризикуючи своїм життям, воїни-інтернаціоналісти чесно виконували присягу, забезпечували спокій та стабільність у багатьох країнах. Тисячі вихідців з України пройшли крізь вогонь Афганської війни, що принесла численні трагедії та біль утрат українським сім’ям.

Жахи війни в Афганістані відійшли в минуле, час стер із народної пам’яті імена тисяч героїв. Але сьогоднішня війна на Сході України нагадала: самопожертви солдат не повинні піти в небуття. За датами – імена, за іменами – історія.

Учні разом з Олегом Миколайовичем вшанували пам’ять воїнів-інтернаціоналістів та поклали квіти до меморіальних дощок пам’яті випускників НВК «Домінанта»:  Кришеня Олега Васильовича та Притулова Віталія Анатолійовича, які загинули під час виконання інтернаціонального обов’язку в Афганістані.

Україна завжди пам’ятатиме про кожного нашого загиблого співвітчизника. А усім ветеранам-інтернаціоналістам ми дякуємо за їх вірне служіння Батьківщині і готовність до її захисту та вміння перемагати, за піклування родинами загиблих побратимів і патріотичне виховання молодого покоління. Ви завжди будете взірцем високого професіоналізму, лицарства і благородства. Кожен з вас для підростаючого покоління є прикладом мужності й вірності військовій присязі та гідний носити почесне звання Героя України.

Детальніше