От як ми вміємо святкувати навчаючись!

інф. св. вал. 1_640x480

Позитивний і веселий День Святого Валентина панував і на інформатиці! Учні продовжили працювати з інтерактивною системою проекції “Чарівний килим” під керівництвом вчителя інформатики Друць І.В., та досліджували нові можливості: свої та сучасних технологій! Одна з ігор, яка має назву «Купідон» була дуже влучною і символізувала День Святого Валентина, оскільки під час гри учні пригадували про свої подарунки, дарували приємні побажання одне одному та розповідали про приємні спогади.

Детальніше

Детективна агенція «СТЕЖКАМИ КАЗОК»

DSC_0065_новый размер_640x480

Цікавий урок літературного читання провела у 3-В класі класний керівник Фоменкова Н.А. Учні стали детективами і, отримавши завдання, почали його негайно виконувати. Під час «Розминки» пригадали авторів вже вивчених казок зарубіжних письменників та з якої вони країни. Далі завдання ускладнювалося: слід було відшукати країну на карті Європи та продемонструвати її прапор. Згодом детективи отримали новий  виклик: знайти казкового героя, який загубився. У такий спосіб третьокласники систематизували здобуті знання про літературні та народні європейські казки.

Детальніше

Проект “Кімнатні рослини”

3-в 1_480x640

На урок природознавства учні 3-В класу разом із класним керівником Фоменковою Н.А. підготували проект «Кімнатні рослини». Попередньо клас був поділений на групи: «Флористи», «Дослідники», «Квітникарі», «Фітотерапевти», «Видавці», «Декоратори», «Художники» і «Скульптори». Для підготовки раніше всі отримали завдання, окрім «працівників творчого цеху», яким довелося безпосередньо на уроці творити свої шедеври. Учні отримали нові знання про правила догляду за рослинами, про їх народні назви та цілющі властивості. Робота в групах виконана успішно!

Детальніше

Святкування Дня Святого Валентина!

день закоханих 3-Г_640x480

Чарівний і приємний День Святого Валентина святкували учні початкової школи, вітаючи, даруючи подарунки та валентинки, щирі емоції та посмішки і гарний настрій одне одному! Ось на фото учні 3-Г класу, у них пройшов майстер-клас до Дня Святого Валентина!

Детальніше