Екскурсія до планетарію “Атмосфера 360”

2-в 7_640x480

Учні 2-В класу разом з класним керівником Діхтяренко О.В. та вихователем ГПД Диріною А.О. відвідали Планетарій “Атмосфера 360”. Діти подивились захопливі 3-D фільми про планету Земля та планету Динозаврів, а наприкінці, змогли відвідати виставку сучасних 3-D інсталяцій. 

Детальніше

Не зривайте первоцвіти!

2-б 5_480x640

Бережіть красу цю, люди,

Не зривайте первоцвіти!

У 2-Б класі пройшов урок-проект на тему: «Не зривай первоцвіти!». Учні презентували перед класом свої проектні роботи, розповідали про первоцвіти, пояснювали чому варто берегти рослини.

Детальніше

Шановні добродії!

Відповідно до вимог нової редакції Закону України «Про освіту», рішень органів управління освітою, виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації щодо забезпечення прозорості та інформаційної відкритості діяльності закладів освіти на сайті НВК «Домінанта» працює рубрика – «Фінансове та матеріально-технічне забезпечення діяльності НВК «Домінанта»». У цій рубриці всі, хто бажає, може ознайомитись з кошторисом доходів і видатків на відповідний рік, відомостями про кошти, отримані закладом з інших джерел, незаборонених законодавством, а також із інформацією щодо їх використання.

Крім того, рубрика містить інформацію про можливі надходження до закладу благодійної допомоги, участь батьківської громадськості  вирішення матеріальних питань щодо зміцнення матеріально-технічної бази закладу освіти, тощо.

Рубрика ведеться на постійній основі, оновлення інформації здійснюється  щоквартально.

Детальніше