АНОНС

18

14 лютого 2019 року о 17:00 в актовій залі навчально-виховного комплексу «Домінанта» відбудеться щорічний благодійний Віденський бал «З любов’ю в серці» зі своєю фантастичною програмою, з живою класичною музикою, прекрасними хореографами, з безліччю майстер-класів від танцмейстерів чарівного дійства Іванни Онофрійчук – відомої телеведучої, актриси, зірки Віденського балу у м. Києві та Ігоря Кузьменка – українського актора, танцюриста, переможця телевізійного проекту «Танці з зірками – 2017» у парі з Наталією Могилевською.

Традиційно під час бальної церемонії у холі закладу працюватиме благодійна виставка – ярмарок робіт дитячої та родинної творчості «Небайдужі серця «Домінанти».

За ініціативи активу учнівського самоврядування дружня учнівська, батьківська та учительська родина нашого навчального закладу вирішила підтримати Ярославу Чеклову – дванадцятирічну дівчинку з вродженим спинномозковим захворюванням, яка хоч і пересувається за допомогою інвалідного візка, з самого раннього дитинства займається бальними танцями. А на одному з телевізійних шоу танцювала з відомим актором і режисером Ахтемом Сеітаблаєвим. Ярослава Чеклова мріє стати чемпіонкою світу зі спортивного танцю. Давайте допоможемо Ярославі втілити мрії у життя!  Запрошуємо всіх небайдужих приєднатися до участі у проекті!

Детальніше