Релаксуємо у колі друзів на інтерактивній підлозі

інтерактивна 5_640x480

Рухливі ігри та вправи, а також завдання для групи дітей, допоможуть зблизити їх, згрупувати навколо спільної мети, або просто порелаксувати, сидячи у дружньому колі. Тут є безліч ігор, які розвивають і навчають у природний та комфортний для дітей спосіб. Вони призначені, в першу чергу, для стимуляції фізичного розвитку дитини. Активна участь у виконанні ігрових завдань сприяє розвитку координації, балансу, навичок моторного планування.

Детальніше

Все буде НУШ!

ЛС 2_640x480

НУШ покликана розвивати особистість дитини шляхом виявлення її можливостей, здібностей, формувати ключові компетентності, виховувати національно свідому, демократичну особистість. Ми певні, що маємо сучасних педагогів, наділених такими професійними компетентностями, що забезпечують високий рівень і результативність педагогічної діяльності.

Детальніше

Оновлений формат проведення контрольних робіт

0

17 січня КПНЗ «Київська Мала академія наук учнівської молоді» спільно з КНП  «Освітня агенція міста Києва» на базі НВК «Домінанта» представили оновлений формат проведення контрольних робіт з базових дисциплін в он-лайн режимі у рамках ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Детальніше