Сашко Дерманський у гостях у 3-В класу

DSC_0065_новый размер_640x480

У 3-В класі зустрічі із письменниками вже стали традицією. Минулого року юні читачі мали теплий діалог із Сергієм Пантюком. Сьогодні сміялися разом із дитячим письменником Сашком Дерманським.

Хоча дітвора вже і почала книжкове знайомство із автором раніше, але Олександр коротко презентував дітям свої старі та нові книги для їхнього віку. Третьокласників захопили серії книг про Чудовисько, про пригоди вужа Ониська, історії про Маляку. Цікавими були запитання до автора: від дитячих захоплень до занять донечок.

До речі, саме книга Сашка Дерманського «Мері» стала переможцем у номінації «Дитяча книга року ВВС-2018».

Детальніше

Екскурсія 3-В класу в Океанаріум

DSC_0130_новый размер_640x480

І хоча за вікном сніжна зима, сьогодні третьокласники поринули у «Морську казку». Саме так називається океанаріум, що знаходиться неподалік від школи.

Дітей вразила кількість морських жителів. Окрім яскравих  різнокольорових рибок, учні побачили велетенських черепах і крокодила.  А ще спостерігали, як годують скатів.

Із новими знаннями та незабутніми враженнями поверталися всі до школи.

Детальніше

Мрія учнів 2-А класу здійснилась!

2-а Рошен_480x640

16 січня здійснилась мрія учнів 2-А класу побувати на кондитерській фабриці “Рошен”. Діти дізналися багато цікавого про шоколад, побували на виробничій лінії, де побачили весь процес виготовлення шоколадної плитки. У відділі упаковки створили власний дизайн коробочки, в яку поклали презентовані шоколадки. За словами батьків, діти цілий вечір ділились емоціями в родині, пригощаючи рідних солодощами.

Детальніше

Флешмоб

3-а Флешмоб 2_640x480

15 січня 1992 року Указом Президії Верховної Ради України музикою Державного гімну України затверджена мелодія пісні “Ще не вмерла України” Михайла Вербицького. Учні прийняли участь у флешмобі.

Детальніше

Святкування річниці державного Гімну України у 2-А класі

2-а_480x640

15 січня до річниці Державного Гімну України в 2-А класі пройшов виховний захід. На ньому маленькі школярі дізналися про історію написання пісні “Ще не вмерла Україна”, про її авторів. Разом розучили слова гімну і виконали його.

Детальніше