Новий рік ступає на поріг

 

свято 1_640x480

У 2-Б класі відбулось чарівне свято. Новий рік майже на порозі. Учні підготували чудовий виступ. Їх посмішки випромінювали радість та щастя від приходу зими, адже це веселощі, ковзанки, снігові гірки…

Детальніше

Правила дорожнього руху знаємо і виконуємо!

полі_480x640

У 2-Б класі відбулась зустріч із представником поліції. Діти задавали запитання, які стосувались безпеки на дорозі, правильного переходу вулиць із пішохідними підземними та надземними переходами. А також учні дізнались багато нового про дорожній рух автомобільних засобів пересування. Адже дуже важливо знати і виконувати правила дорожнього руху!

Детальніше

Екскурсія на ялинкову фабрику

екскурсія 2_480x640

2-Б клас подорожував на Ялинкову фабрику. Діти змогли на власні очі подивитись, як саме виготовляють ялинкові іграшки та прикраси. А пізніше мали змогу власноруч розписати свою ялинкову іграшку. Це була казкова подорож!

Детальніше

Ой роде наш красний, роде наш прекрасний!

3_480x640

Учні 2-Б класу працювали над складанням родовідного дерева. Кожен з них намагався відтворити його якнайкраще, для цього діти дізнавались все про свій рід та збирали інформацію. А як вони чудово оформили свої родовідні дерева! Учні використали для цього всю свою творчість та фантазію! Презентація родовідних дерев відбулась під час уроку. Пізніше учні оформили стенд у класі.

Детальніше

Відкритий урок у 2-Б класі

4_640x480

Було проведено відкритий урок у 2-Б класі (класний керівник Рудницька О.М.). Учні активно та старанно працювали. Вчитель підготувала різноманітні та цікаві завдання, що розпалювали інтерес до знань.

Детальніше

Новорічне свято 2-Г класу

viber image_640x480

У 2-Г класі відбулось чудове святкування. На новорічне свято завітав Дідусь Мороз зі своїми помічниками. Атмосфера свята доповнилась різноманітними конкурсами та забавами, танцями і веселощами, яскравим і гучним дитячим сміхом. Діти підготували чудові виступи для Дідуся Мороза: пісню та танцювальний номер. А Дідусь Мороз віддячив їм солодкими подарунками. Щастя та радощі заповнили все довкола!

Детальніше