Відкритий урок-екскурсія в 2-Г класі

4_640x480

В 2-Г класі відбувся відкритий урок-екскурсія з читання. Подорожували видатними місцями Києва, встигнули виконати багато завдань, працювали в групах і навіть влаштували концерт для наших гостей.

Детальніше

Японія – країна див

viber image_640x480

29 листопада у 3-А класі був проведений батьківський урок родини Онищука Гордія на тему “Японія – країна Вранішнього Сонця”. Метою якого було познайомити дітей з національними традиціями та культурною спадщиною екзотичної Японії; розширити кругозір; виховувати повагу до прекрасного. Дізналися багато цікавого про природу, мистецтво, культуру  та традиції прекрасної Японії. На завершення уроку Валентина Миколаївна подарувала всім діткам японські сувеніри.

Детальніше

Учні НВК «Домінанта» в гостях Київському Національному університеті культури і мистецтв

0

Зіркові учні НВК «Домінанта» гостинно запрошені Михайлом Михайловичем Поплавським до Київського Національного університету культури і мистецтв з метою профорієнтаційної зустрічі. Гімназистам презентували спеціальності та напрями навчання у виші. Михайло Михайлович поділився секретами власного успіху: «Десять поразок варті однієї перемоги». Такі заходи – чудова нагода поспілкуватися активній молоді з неординарними особистостями.

Детальніше