Навчайся та відпочивай активно!

підлога

Інтерактивна система проекції – сучасний інструмент із унікальним програмним забезпеченням для формування компетентностей, розвитку, виховання та оздоровлення.

Ось так, учні початкової школи НВК «Домінанта», за допомогою інтерактивної підлоги, розвивають свої творчі здібності та проявляють свою обдарованість!

Детальніше

День Захисника України у 2-Г класі

0

2-Г клас на сцені НВК “Домінанта” вітав батьків з Днем захисника України. Родинне свято, на якому татусі разом з дітьми демонстрували свої таланти, пройшло у приємній та невимушеній атмосфері. Запальні таночки, веселі пісні, жартівливі сценки примушували глядачів аплодувати і скандувати “Браво!” юним артистам. На завершення вже в класній кімнаті гості пригощалися українським караваєм.

Детальніше

Робота в команді

0

Значну частину навчального часу в НУШ присвячено роботі в групі. Школярі не просто разом розв’язують математичні приклади, а роблять проекти, спільно шукають рішення проблеми. Цікаво було спостерігати за учнями 1-Д класу (класний керівник Харчикова Ніла Михайлівна), які на уроці «Дизайн і технології» презентували свої розробки. Які ж у них цікаві думки та висловлювання!!!

Детальніше