Свіча Голокосту не згасне

Голокост 1

Історію неможливо повернути назад. Але необхідно розповісти про неї всю правду. 27 січня весь світ вшановує Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. У цей день ми приєднуємося до загальної скорботи,  ім’я якої –  Голокост.

З метою  вшанування  пам’яті  всіх загиблих в роки Голокосту  у читальній залі бібліотеки  з учнями 9-Г класу класний керівник Михайлова Н.А. провела  годину-реквієм «Душі померлих стукають в наші серця». Діти зібралися аби  зберегти пам’ять про цю страшну трагедію, про всіх невинно розстріляних, страчених у газових камерах, виснажених голодом і примусовою працею.

Учні   переглянули  презентацію  та відеоматеріали, ознайомилися з фотоматеріалами та  історичними документами про страшні часи «нацистського терору» 1939 – 1945 років, що представлені  на книжковій  виставці  «Свіча Голокосту не згасне», вшанували пам’ять   невинно убієнних  хвилиною мовчання.

А для учнів 3-Б класу бібліотекарі підготували пізнавальну годину  «Сторінками історії. День пам’яті жертв Голокосту». Під час заходу учні ознайомились з поняттям Голокост, як одним із прикладів жорстокого ставлення до людей, зі змістом подій, пов’язаних з трагедією в Бабиному яру.

Детальніше

Крути – молода кров…

0

Сьогодні, 29 січня, виповнюється 100 років, як українські студенти-вояки у бою під Крутами ціною власного життя зупинили переважаючого за чисельністю та озброєнням ворога – більшовицьку армію, яка фактично наступала на українську державність. Серед приблизно 70-100 загиблих українських воїнів – 37–39 вбитих у бою та розстріляних студентів i гімназистів.

В цей день учням 10-х класів вчитель історії Литвин Ірина Валеріївна запропонувала переглянути документальний фільм, присвячений цим подіям. Після перегляду фільму вібдулося обговорення подій 100-річної давнини, учні читали вірші, присвячені героям Крут та назвали прізвища всіх загиблих студентів та гімназистів.

Разом з учителем учні дійшли висновку, що бій  під Крутами затримав наступ противника на Київ на чотири дні, що дало можливість українській делегації підписати Брест-Литовський мирний договір, який врятував молоду українську державність.

Детальніше

виховний захід «Мій тато – рятівник!»

0

29 січня 2018 року для учнів 2-4 класів НВК «Домінанта» працівники Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України: Шаповалова В.Б., начальник відділу адміністративного забезпечення, Батечко С.М., головний інспектор відділу ліцензування, провели змістовний виховний захід «Мій тато – рятівник!», під час якого діти переглянули відео-сюжети про правила поведінки у надзвичайних ситуаціях. А представники соціального партнера ДСНС України – «Фокстроту»  провели тренінги для четвертокласників «Дії під час пожежі».

Детальніше

Початок нового календарного року

Ось і настав новий 2018 рік. Вже позаду і Різдво Христове, і старий Новий рік, і Водохреща та інші зимові свята, які запам’яталися нам своєю щедрістю на тепло рідних і близьких, щасливими усмішками, щирим сміхом, позитивними подіями, душевними зустрічами  і здійсненням мрій.

І лише від нас залежить, чи справдиться все протягом наступних місяців нового року…

Головне – думати про хороше і не сумніватися у власних силах! Можна заручитися підтримкою близьких людей, якщо маєте певні сумніви, або використовувати позитивні думки, наче мантру.

Детальніше