Незабутня зустріч гімназистів «Домінанти» з Чемпіонкою світу та Європи з професійного боксу Аліною Шатерніковою

0

Пам’ятною подією у житті НВК «Домінанта» стала зустріч з почесною гостею, зіркою світовою спорту, Чемпіонкою світу з професійного боксу Аліною Шатерніковою, яка поспілкувалися з учнями та юними спортсменами «Домінанти» та поділилися своїм професійним досвідом. Аліна Анатоліївна відома не лише, як чемпіонка світу за версією GBU (Global Boxing Union) з боксу, багаторазова віце-чемпіонка світу з кікбоксингу, а й як віце-президент Ліги професійного боксу України, коментатор боїв на телебаченні, аналітичний телевізійний експерт, талановитий менеджер-організатор.

Напевне, впоратися із таким обсягом роботи, може тільки людина, яка безмежно закохана у свою справу…

Під час зустрічі з учнями «Домінанти»  чемпіонка з боксу розповіла, що спорт, перш за все, допоміг правильно сформувати характер.

Про себе Аліна розповіла, що, на її думку, не була надто обдарована якимись талантами, хоча школу закінчила «на відмінно», бо свої результати «витягувала» тільки працездатністю. Успішним стає той, хто багато працює. Взагалі бокс дисциплінує, формує людські якості, навчає мислити, прораховувати ситуацію, приймати за долі секунди рішення. Бокс – це мистецтво самооборони, а ось захистити себе – це справа не з легких. Саме бокс дав Аліні впевненість у собі, звичку до самодисципліни, вміння терпіти і нездаватися, ставити перед собою цілі й домагатися їх. – поділилася своїми враженнями спортсменка.

Іще Аліна розповіла, що на відміну від німецьких і англійських боксерок, які дотримувалися силового стилю в боксі, вона, така тендітна, мініатюрна, завжди робила акцент на техніку та швидкість, як спортсмен, а як людина – на перемогу та лідерство.

Аліна Шатернікова побажала гімназистам «Домінанти» любити життя, бути справжніми дипломатами у спорті і в житті: не конфліктувати, уміти порозумітися з різними людьми, критично обмірковувати свої вчинки, сумлінно виконувати доручене завдання. І бути обов’язковими – ніколи не підводити! Адже сучасний світ вимагає ерудиції, знання іноземних мов, постійного самовдосконалення та руху вперед задля досягнення поставленої мети.

Детальніше