Інформація до кошторису НВК “Домінанта” на 2017 рік

Серед кошторисних призначень на 2017 рік значну частку займають призначення на оплату комунальних послуг: електроенергії, теплопостачання, водопостачання (вода холодна, вода гаряча), водовідведення  стічних вод. Нарахування на оплату комунальних послуг здійснюються постачальниками даних послуг, виходячи із затверджених тарифів та площі навчальних корпусів комплексу (всього близько 16 тис. кв.м).

Заробітна плата колективу закладу освіти виплачується відповідно до нормативних документів оплати праці працівників комунальних закладів освіти. При цьому, оплата праці технічного персоналу не нижче 3200 грн. – мінімальної оплати (після відрахувань –  2600 грн. щомісяця). Оплата праці педагогічних працівників проводиться згідно тарифікації (навантаження), кваліфікаційної категорії, педагогічного звання тощо.  Обов’язково враховується доплата за перевірку зошитів, класне керівництво, завідування кабінетами, роботу в предметній методичній комісії та інше. Згідно ст.57 Закону України «Про освіту»  входить: оплата за вислугу років, грошова винагорода, матеріальна допомога.

В закладі освіти працює висококваліфікований педагогічний колектив.  Серед педагогів -  7 кандидатів педагогічних наук, 78 вчителів вищої категорії, 23 мають звання «старший вчитель», 18 – вчитель-методист, 2 Заслужених працівників освіти, 7 відмінників освіти, 3 відмінників столичної освіти та інш.

За рахунок бюджетних призначень у цьому навчальному році, за найнижчими цінами, придбано для потреб закладу освіти посуду для шкільних їдалень та закладу дошкільної освіти, посуду для харчоблоків, м’ягкого інвентаря для дитячого садочку (постіль, полотенця, матраци),   миючих засобів,  медикаментів для трьох шкіл і дитячого садка, лінолеуму для ремонту підлоги в групах, класах,  фарби для підготовки приміщень до нового навчального року, вогнегасників. Із предметів довгострокового користування придбано жароварочну шафу та м’ясорубку для СШ №204, дві інтерактивні дошки, один проектор, сім комп’ютерів.

Детальніше

Я обираю здоровий спосіб життя

0

Саме такою була тема інтегрованого уроку біології та бібліотечного уроку , який  провели завідуюча бібліотекою Мелкозерова С.В. та вчитель біології  та географії Маринич А.М.

Що таке здоровий спосіб життя, як впливають шкідливі звички на здоров’я людини? За допомогою цікавих  фактів та відео презентації  школярі ознайомились із основними чинниками, які впливають  наше здоров’я. Також дітям  було запропоновано наочно зобразити модель здорового способу життя. Кожний із учасників  висловлював свої міркування, доводячи власну точку зору .

Детальніше

Міжнародний конкурс з комп’ютерної вправності «Бобер»

1

В листопаді в НВК «Домінанта» традиційно відбувся Міжнародний конкурс з комп’ютерної вправності «Бобер».

Цей конкурс має на меті не лише зацікавити дітей інформатикою та інформаційними технологіями, — це і спроба сприяти розвитку освітніх інновацій.

Ідея такого конкурсу виникла в 2003 році під час проведення в США Міжнародної Олімпіади з Інформатики у професора Валентини Дагєне. Там же з’явилась і назва конкурсу. Відомий американський вислів про працьовитих і цілеспрямованих людей – «Busy as a beaver». Тому симпатичний бобер став символом цього турніру.

Цього року у нашій школі виявили бажання спробувати свої сили у комп’ютерній вправності багато дітей. Організувати та провести конкурс при великій кількості учнів – завдання для вчителів відповідальне і не просте. Проте, завдяки злагодженій роботі, взаємоповазі та підтримці одне одного, вчителі інформатики впорались із завданням.

Діти з нетерпінням чекали на участь у конкурсі. Вони люблять його насамперед за цікаві логічні інтерактивні завдання, невимушену дружню і теплу атмосферу та можливість виявити свої інтелектуальні здібності.

Хочеться відзначити велику активність учнів нашої школи, оскільки цього року 373 вихованці взяли участь у конкурсі.

Детальніше

ВІВАТ, КОЛЕКТИВЕ «ДОМІНАНТА» !

unnamed (1)

Представники колективу первинної профспілкової організації навчально-виховного комплексу „Домінанта” та голова профкому Квашук Ірина Федорівна відвідали 29 листопада 2017 року урочистий захід, присвячений підведенню підсумків Року первинної профспілкової організації, оголошеного Федерацією профспілок України. В урочистій обстановці конференц-залу Київського міського Будинку вчителя голова Київської міської організації профспілки працівників освіти і науки України О.М. Яцунь  вручив Подяку КМОППОіНУ колективу НВК «Домінанта», як  кращій профспілці Дніпровського району.

Учитель англійської мови Сенченко Богдана Миколаївна, стала учасником пілотного проекту КМОППОіНУ та ПрАТ «Metlife» щодо медичного страхування,  як профспілковий активіст товариства молодих педагогів Дніпровського району, та  отримала сертифікат на медичний поліс.

Працівники НВК «Домінанта» щиро вдячні за тісну співпрацю голові Профспілки працівників освіти і науки України Дніпровського району в м. Києві  Г. Нікандренко та ідейному наставнику колективу –  директору закладу освіти  С. Уфімцевій.

Детальніше