2 жовтня Міжнародний день ненасилля

01

З метою ознайомлення  школярів з правами людини в бібліотеці гімназіїї  «Домінанта» експонується  інформаційна виставка періодичних та друкованих видань «Я проти насилля!» На стенді можна  знайти трактування певних прав і  понять, посилання до європейських та українських законодавчих норм і правових документів, яскраві приклади та ілюстрації порушень прав людини.

2 жовтня учні 8-В класу відвідали виставку і ознайомились   з основними пунктами Конвенції ООН «Про права дитини», дізнались про стан дотримання прав людей у світі та в Україні.   Мали можливість переконатися, наскільки важливо знати свої права, наскільки актуальною є тема виставки. Під час перегляду було  обговорено питання толерантності у підлітковому середовищі, проблему правопорушень серед неповнолітніх та відповідальність за їх скоєння.

Детальніше

Призери районнних змагань «Шкiряний м’яч»

??????????

Відбулися першi фiнальнi змагання у рамках Спартакiади школярiв Днiпровського району, в яких брали участь наші юнi спортсмени. У фiналі районнних змагань  «Шкiряний м’яч»  серед учнiв 2007 року народження наша збiрна команда  «Домiнанта» в запеклiй боротьбi з юнаками ЗОШ № 234 зіграла у нiчию 0:0. Було призначено серiю пенальтi, що зкінчилася з рахунком 4:3 на користь команди суперника. Першi срiбнi медалi цього навчального року.  Вiтаємо учнiв 5-х класiв та їх наставникiв Пилипенко О.М. та Кулигiна О.В. з призовим мiсцем у районних змачаннях.

Паралельно проходили змагання «Шкiльна футбольна лiга» серед учнів 3-х класiв, яких готував  Чуприна Є.М. Зональнi змагання показали велику перевагу наших хлопцiв, які перемогли з рахунками 6:0 та 10:0, потiм 3:0 у пiвфiналі, і фiнальний рахунок 4:1 не залишив суперникам жодних шансiв. Золотi нагороди і Кубок по праву належать  нашій спортивній «Домiнанті».

Вiтаємо призерiв та чемпiонiв!

Детальніше