Низький уклін Вам, ветерани!

0

 

У ці травневі дні Україна відзначає 72-у річницю з нагоди Великої Перемоги над гітлерівською Німеччиною у Другій світовій війні, вшановує День пам’яті та примирення.

День Перемоги – це особливий день нашого народу, який увічнює героїзм простих солдат і офіцерів, і тих, хто наближував Перемогу, виснажливо працюючи у тилу, їх мужність, любов до Батьківщини. Цей    день – священний для кожного з нас. Віддаляючись у часі, війна і вистраждана Перемога не відходять у небуття. Пам’ять щодня зобов’язує нас усіх цінувати свободу і права людини – те, за що віддали життя наші діди-прадіди, а ще нести у душі – вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль.

Хто вони? Якими вони були? Гортаючи літописи тих часів, гімназисти НВК «Домінанта» прагнуть уявити собі хоча б деяких з них, тих, хто дійшов до кінця цієї страшної дороги війни, і тих, хто поліг смертю хоробрих. Тому що неможливо цінувати і захищати мир, не знаючи, якою ціною він дістався.

Традиційно у навчальному закладі напередодні 9 Травня відбуваються  патріотичні уроки, зустрічі з ветеранами Другої світової війни.

Так, п’ятого травня до «Домінанти» завітали почесні гості – визволителі Києва і України, колишні партизани і розвідники, учасники бойових дій, офіцери прикордонних та повітряних військ, діти війни.

На свято завітали ветерани Другої Світової війни, мешканці мікрорайону:

Злобіна Жанна Філіпівна – голова ради ветеранів мікрорайону Комсомольський, почесний ветеран міста Києва

Литвиненко Галина Василівна – голова ради ветеранів мікрорайону «Воскресенський», дитина війни

Дроздов Семен Тихонович – учасник бойових дій, інв. І гр. ВОВ, полковник повітряних сил

Сологуб Андрій Федорович – інв. ВОВ, ветеран, сержант танкових військ

Бойко Володимир Васильович –  учасник бойових дій, ветеран Збройних сил України

Вячеславова Раїса Миколаївна – партизанка, учасник бойових дій

Ніколаєнко Євдокія Петрівна – партизанка, учасник бойових дій

Криницька Ельвіна Миколаївна – учасник бойових дій, медсестра

Бугайченко Надія Ємельянівна – учасник бойових дій, блокадниця Ленінграда

Дворник Григорій Гаврилович – учасник бойових дій

Горобченко Марія Олександрівна – ветеран війни

Савицька Валентина Дмитрівна – дитина війни

Короп Віра Олексіївна – дитина війни, секретар ради ветеранів

Короп Олег Степанович – дитина війни,

Дехтярьова Віра Йосипівна – дитина війни

Крикун Валентина Іванівна –  дитина війни

Детальніше

“Війна у пам’яті – у серці біль”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Час невблаганний. Усе більше йде з життя сивочолих ветеранів .Але ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Напередодні великого свята  в бібліотеці НВК «Домінанта»  для учнів 3-А класу (класний керівник Харченко Т.О.) відбулася година пам’яті Війна у пам’яті – у серці біль“.  Завідуюча бібліотекою Мелкозерова С.В. показала відеопрезентацію та    розповіла дітям про початок Другої світової війни, про героїзм людей які захищали свою Батьківщину, та  страшні наслідки цієї війни.  Діти особливо емоційно згадували про своїх рідних, що брали участь війні.

Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона є запорукою неминучості нашої перемоги сьогодні.

 

Детальніше

Вітаємо переможців!

1

У Центрі дитячо-юнацької творчості Дніпровського району  відбувся відкритий  районний конкурс-фестиваль «Home Jazz».

Учениця 9-А класу Теслюк Анна здбула перемогу – І місце у номінації «Інструменталісти». Учениця 9-А класу Пашковська Олександра яскраво й емоційно виконала пісню «Slap that bass» та здобула ІІ місце в номінації «Вокал». Чарівний танець для глядачів та журі подарував  хореографічний колектив НВК «Домінанта», який отримав І місце в номінації «Хореографія». Висловлюємо слова вдячності талановитому вчителю музики Футимській Н.А. та хореографу Стельмах О. С.,  які вміють побачити і розкрити здібності в наших учнях. Вітаємо наших переможців та бажаємо їм нових звершень!

Детальніше