Призери ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій у номінації «Веб-дизайн»

 

 

web-designing

 

 

Призери ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з

інформаційних технологій у номінації «Веб-дизайн»

Міхєєва Софія Миколаївна

6-Б

І

Геращенко Н.В.

Миколаєнко Єлизавета Олександрівна

7-Б

ІІ

Поданчук Н.Г.

Каліна Катерина Павлівна

7-Б

ІІІ

Поданчук Н.Г.

Лимаренко Олександр Максимович

7-Б

ІІІ

Поданчук Н.Г.

Детальніше

Свято Букваря в перших класах НВК «Домінанта»

0

У НВК «Домінанта»  останні квітневі дні були не лише теплими, а й гамірними, бо саме в цей час учні 1-х класів зібралися єдиною шкільною родиною, аби сказати довгоочікувані для кожного першокласника слова: «Прощай, прощай, Букварику! Букварику, прощай…».

Детальніше

Презентація учнів 6-Г та 7-Г класів

0

Відбулась презентація учнів 6-Г та 7-Г класів НВК «Домінанта», які протягом навчального року працювали у навчально-дослідницькому проекті «25 років незалежної країни – пишаюся перлинами моєї України», досліджуючи історію та традиції відомих українських міст. Кожне місто – це дивовижний куточок України, наділений своєю індивідуальністю.

Учні мандрували вулицями міста Чернігів. Вони завітали до Чернігівського колегіуму, Спасо-Преображенського Собору, не оминули увагою також Катерининську церку та БорисоГлібський Собор. Гуляючи містом розглядали його прекрасну архітектуру, звернули увагу на культурну пам’ятку Чорна могила та 12 гармат. Діти дізнались багато цікавої історичної інформації, запам’ятали важливі факти та легенди міста.

Детальніше

Вітаємо з перемогою

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Футбольна команда НВК «Домінанта» 2005 року народження рід керівництвом тренерів Пилипенко О.М. та Вереда Г.С. виграла першість Дніпровського району в змаганнях «Шкіряний м’яч» та отримала право представити Дніпровський район на міському етапі змагань.

У квітні пройшов міський етап змагань в якому взяли участь 10 команд, команда НВК «Домінанта» виборола 3 місце в загальноміському етапі змагань на призи всеукраїнського Клубу «Шкіряний м’яч» в сезоні 2016-2017 н.р. Вітаємо переможців!

Детальніше