Участь в районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

0ї

Команда “Молода Січ” НВК Домінанта прийняла участь в районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед учнів навчальних закладів Дніпровського району міста Києва

Склад команди “Молода Січ”:

9-Г клас Вихренко Євгеній, Дігтяренко Максим, Кишинський Олександр, Лобач Дмитро, Полторацька Яна, Циганков Микола

8-Г клас Шило Олексій, Шестопал Катерина, Фіцай Єлизавета, Дзябко Анастасія

Змагання були розділені на два дні та складались з таких конкурсів:

ü  24.04.2017 парк «Перемога» змагання «Козацький гарт»

гра-квест «Козацькі манівці», «Смуга перешкод», «Теренова гра» – «Рятівник» (теоретичний та практичний курс), Конкурс «Козацькі страви», Конкурс «Таборування», Козацька забава «Перетягування линви (канату)»

ü  25.04.2017  на базі СЗШ № 66 змагання «Козацька звитяга»

Творчо-мистецький звіт «Ватра», Інтелектуальна вікторина «Відун», Конкурс строю та пісні «Впоряд», Стрільба із пневматичної гвинтівки, Конкурс звітів про «Добре діло»

Детальніше

Учні 5-В і 5-Г класів відвідали музей популярної науки та техніки «Експерементаніум»

0

26 квітня учні 5-В і 5-Г класу разом зі своїми класними керівниками Лавринчук В.П. та Аленгоз В.Ю., а також виховатилем ГПД Яковчук А.А. відвідали музей популярної науки та техніки «Експерементаніум». Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен учень  відчув себе справжнім дослідником, «доторкнувся» до науки.  Дітки побачили, що там власноруч будують мости без жодного цвяха, спостерігали за зародженням торнадо, зазирнули у безкінечність, створювали блискавку, змушували літати магніт і здійснили чимало нових відкриттів. Учні «загубилися» у вирі цікавих табличок, стендів, різноманітних оптичних ілюзій, головоломок, лазерних і дзеркальних лабіринтів. Після екскурсії з екскурсоводом, діти відвідали феєричне хімічне «реактивне шоу». Школярі зацікавлено слухали професора хімії та активно брали участь у дослідах. Після екскурсії та шоу діти під враженням та з позитивними емоціями повернулись до школи, та ще довго-довго обговорювали побачене у музеї популярної науки та техніки «Експерементаніумі».

Детальніше