З Днем народження, НВК «Домінанта»!

0

21 квітня 2017 року навчально-виховний комплекс «Домінанта» відзначає день народження. Наша гімназія подорослішала ще на один рік.

Саме такого весняного дня у 2004 році був створений заклад нового типу для обдарованих дітей, який за час становлення не лише виправдав свою назву – «Домінанта», а й перетворився на справжню педагогічну творчу майстерню.

Традиційно на День гімназії завітали почесні гості:

Наталія Василівна Веселова– народний депутат Верховної Ради України, фракція об’єднання «Самопоміч», секретар комітету з питань соціальної політики, праці та пенсійного забезпечення

Юрій Анатолійович Кармазінукраїнський політичний діяч, суддя, народний депутат України 2-го, 3-го, 4-го, 6-го скликання, Радник Президента України (липень - серпень 2007), Заслужений юрист України, державний радник юстиції, президент Інституту права і суспільства, голова партії «Захисники Вітчизни»

Олена Вікторівна Овраменко – депутат Київради

Олександра Вікторівна Соя– начальник управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

Людмила Федорівна Коваленко-Шнайденр  – керівник Центру німецької культури «Відерштраль»

Юрій Іванович Чиж – дворазовий чемпіон світу, багаторазовий чемпіон Європи та України з фехтування на рапірах, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України.

Оксана Володимирівна Мерінова – заступник голови об’єднання батьків міста Києва, голова комітету з питань освіти  Громадської ради при Дніпровській районній у місті Києві державній адміністрації, голова батьківського комітету НВК «Домінанта».

Уже понад 10 років гімназія є храмом науки, віри та добра для майже півтори тисячі учнів, здібних, розумних, наполегливих. «Разом до Країни Знань» – це не просто девіз, а беззаперечне кредо всіх учасників навчально-виховного процесу школи: учнів, батьків, вчителів.

НВК «Домінанта» був і залишається флагманом в освітньому процесі, впровадженні інноваційних технологій та методів виховання. Не випадково свої злети і досягнення учні асоціюють із сонячними вітрилами, а навчальний заклад – із вітрильником, який вільно і з надією щороку вирушає до незвіданих світів науки та мистецтва, підкорюючи вершини предметних олімпіад, творчих конкурсів, спортивних змагань, тримаючи першість у різних царинах життя.

Наші гімназисти – інтелектуали, успішно навчаються з усіх дисциплін, вивчають англійську, німецьку, французьку мови, займаються науково-дослідницькою діяльністю в різних секціях Малої академії наук, опановують акторську майстерність, хореографію та пісенне мистецтво у творчих шкільних студіях.

Упродовж цих років у навчальному закладі відбулося п’ять випусків одинадцятикласників. Всі випускники стали студентами провідних вишів України, Польщі, Чехії, Великобританії.

Колектив учителів гімназії «Домінанта» на чолі з директором Світланою Василівною Уфімцевою, кандидатом педагогічних наук, Заслуженим працівником освіти України, виплекав у стінах навчального закладу особливу атмосферу, що ґрунтується на патріотичних та освітянських традиціях. Подякувати тим, хто віддає свою любов та знання молодому поколінню, прийшли і батьки – міцне вітрило підтримки і сподівань. Щирі слова також пролунали на адресу світочів освіти, які стояли біля  витоків створення навчального закладу і писали гімназійний літопис разом.

З днем народження, гімназіє! Бажаємо нашій рідній Альма-Матері, щоб її творчий шлях був наповнений новими перемогами, щоб кожен день ніс лише добро, додавав наснаги творити!

Детальніше