День цивільного захисту в НВК «Домінанта»

0

19 квітня в НВК «Домінанта» з метою практичної перевірки рівня всебічної підготовки  нашого навчального закладу з цивільного захисту та підготовки усіх учасників навчально-виховного пороцесу, а саме педагогічного та учнівського колективів закладу до дій у надзвичайних ситуаціях був проведений загальношкільний «День цивільного захисту».

За підтримки  начальника Дніпровського районного Управління  Головного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у місті Києві, полковника Цивільного захисту Шилохвоста Ігоря Володимировича на День ЦЗ в НВК «Домінанта» завітали представники районного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в місті Києві:

  1. Начальник караулу 16-ї державної пожежно-рятувальної частини Дніпровського районного Управління  Головного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у місті Києві, майор цивільного захисту Геєць Олександр Васильович;
  2. Командир відділення 16-ї державної пожежно-рятувальної частини, старший прапорщик служби цивільного захисту  Щербак Олег Володимирович;
  3. Старший пожежний рятувальник 16-ї державної пожежно-рятувальної частини Свербило Анатолій Миколайович;
  4. Пожежний рятувальник 16-ї державної пожежно-рятувальної частини Шатун Олександр Петрович.

О 8:00 було зібрано нараду Штабу ЦЗ НВК «Домінанта» — керівників ланок невоєнізованих формувань, під час якої було прийнято рішення відпрацювати спільні дії під час певної надзвичайної ситуації на тренувально-практичних заняттях.

Сигнал тривоги «Увага ВСІМ!!!» – довгий дзвоник сповістив  про те, що в закладі виникла пожежа через займання електропроводки у комп’ютерних класах та спровокувала евакуацію всіх працівників та учнів закладу з приміщення.  Учні та вчителі використали засоби індивідуального захисту, а саме ватно-марлеві пов’язки,  щоб захистити органи дихання від диму, який утворився під час пожежі. Учні 10-х класів продемонстрували правила надання першої долікарської допомоги при опіках та правила користування протигазами в умовах надзвичайної ситуації.

Детальніше