Багаторічна екологічна акція НВК «Домінанта» «Випускнику! Посади дерево на згадку»

2

О тій порі, коли природа оживає, все наповнюється різнобарв’ям та співом птахів, традиційно випускники 2016-2017 н.р. НВК «Домінанта» взяли участь в екологічній акції «Посади дерево на згадку». Ця добра багаторічна традиція стане приємним нагадуванням про щасливе шкільне життя.

Детальніше

Екскурсія на хлібозавод «Кулиничі»

0

На передодні Великодня 5-А клас здійснив захоплюючу екскурсію на хлібозавод «Кулиничі», де учні познайомилися з  процесом виробництва хлібобулочних виробів. Також діти відвідали казкову кімнату, в якій переглянули цікавий фільм про історію випікання  хліба, а також взяли участь в конкурсах з нагородженням найуважніших та найактивніших. П’ятикласники залюбки  побували в ролі маленьких пекарів, після чого їх чекало приємне чаювання з виробами власного приготування. Ну, а на останок, кожна дитина отримала смачний подарунок.

Детальніше

ЗІ СВЯТОМ ВЕЛИКОДНЯ!

0

Напередодні Великодніх свят в 1-7 класах НВК «Домінанта» відбулися народознавчі виховні години «Славимо Великдень», на яких учні ознайомилися з історією свята Великодня, як одного з найвеличніших християнських свят. Гімназисти ознайомилися з історією виникнення писанки, із символікою знаків на них та мали можливість власноруч створити Великодні писанки.

До Великодня у холі закладу освіти була оформлена виставка родинної та дитячої творчості, експонатами якої стали чудові Великодні писанки.

Детальніше

Правовий лекторій «Особливості кримінальної та адміністративної відповідальності неповнолітніх»

1

14 квітня 2017 року в актовій залі НВК «Домінанта» відбулася зустріч учнів 7-8 класів з прокурором Київської місцевої прокуратури №4 Мороз Ольгою Валеріївно, яка провела профілактичний правовий лекторій «Особливості кримінальної та адміністративної відповідальності  неповнолітніх».  Прокурор говорила з учнями про соціальні мережі, як реальну загрозу віртуального світу та про права дитини, відповідальність підлітків за порушення закону, нагадала правила безпечного користування інтернетом.

Детальніше

Батьківський урок у 1 –В класі «Розмалюю писанку, розмалюю»

0

Майстер-клас з писанкарства для учнів 1- В класу провела чарівна родина Сергієнків. Які відомі виготовленням писанок.

Бабуся першокласника Ігоря Неля Федорівна та його мама Надія Петрівна  спершу розповіли учням про традиції цього мистецтва в Україні, нанесення відповідної символіки.

Писанки виготовляли навесні, перед Паскою, сільські дівчата і жінки, монастирські ченці й іконописці, міські панночки, пекарі та ін. Тому й техніка декорування різнилася. На селі яйця фарбували в один колір, інколи продряпували візерунки, орнаментували воском і фарбували у кілька кольорів, тоді як у місті вдавалися до різних штучних способів — наклеювали шматки кольорового паперу, фольги, тканини, нитки тощо. Писанки переважно виготовляли для себе і лише зрідка для продажу на ярмарку.

Був проведений  інструктаж з техніки безпеки.

Діти завзято взялися до справи: хтось малював рибку, хтось сонечко, хтось квіточку, а хтось написав своє ім’я.

Помічниками майстринь  були ще дві активні мами  – Грицан Лілія Геннадіївна та Подольська Тетяна Петрівна.

Писанки вийшли на славу!

Детальніше

Подорож у загадковий світ кіно

viber_image

З самого дитинства світ кіно та телебачення здається нам казкою, і потайки ми мріємо про те, щоб стати героями кінороману, опинитись “по інший бік екрану”, і, наешті, стати кінозіркою.
Учням 3-Г класу разом з вчителями випала нагода цілком зануритися у світ кіно, відвідавши кіностудію FilmUA group, де створювалися відомі фільми та серіали, а також улюблені телепередачі, такі як, “Х-фактор”, “Україна має талант”, “Мастер-шеф” та багато інших. Цікава прогулянка розкрила маленьким відвідувачам всі секрети кіновиробництва: від народження ідеї фільму до відтворення її на екранах у різних куточках планети зі спецефектами і об’ємним звуком. Екскурсія принесла позитивні емоції і була цікава як малечі, так і дорослим.

Детальніше