Участь у конкурсі естрадного мистецтва «АРТ-ПОЗИТИВ»

0

20 березня 2017 року колектив барабанщиць НВК «Домінанта» взяв участь у районному конкурсі естрадного мистецтва «АРТ-ПОЗИТИВ». Яскравий та злагоджений виступ юних барабанщиць подарував глядачам незабутні враження та був відзначений членами журі, як один з кращих колективів.

1

Детальніше

Призери районного хореографічного фестивалю конкурсу «Впевнені кроки»

1

18 березня 2017 року на сцені районного хореографічного фестивалю конкурсу «Впевнені кроки» талановиті вихованки хореографічного колективу «Домінанта» – учениці 6-Б та 10-А класів та їх наставники: Сироваткіна К.С. та Балджи О.О. подарували глядачам і презентували на розсуд яскраву хореографічну композицію «Троянди» та посіли ІІІ місце у номінації «Втілення задуму» й були нагороджені почесними дипломами. Вітаємо з чудовим виступом обдаровану молодь НВК «Домінанта».

Детальніше

Батьківський урок на тему «Кібербезпека»

0

Батьківський урок з основ кібербезпеки в 7-Б класі провів тато учениці Догуньок Лізи – Догуньок Андрій Людвигович, який понад 25 років працює в сфері інформаційних технологій  та кібербезпеки, а саме у ІТ-підрозділі Міністерства Оборони України та Державного Космічного Агенства. Андрій Людвигович пояснив дітям поняття кіберпростору, розповів про аспекти кібербезпеки і, звичайно, надав школярам кілька порад, як захистити себе при користуванні інтернетом, зокрема при спілкуванні в соціальних мережах. Завершився захід переглядом та обговоренням короткометражного документального кінофільму про соціальні мережі, що закріпило в пам’яті учнів правила безпечного користування інтернетом.

Детальніше

Урок-конкурс з української літератури у 5-В класі

 image-0-02-05-b7915ef30b5924223166cebc867f45574cf4e53eb80cb27dcdbe27ffbe5f49e1-V image-0-02-05-e87549726aa3d4a73da05d9cee9df8391ab830c3c45757bd94cda2c95daff898-V

14 березня у 5-В класі відбувся урок-конкурс з української літератури, який пролева вчитель Лавринчук В.П. Юні читці декламували поезію Д. Білоуса й презентували «паспорти» творів, які читали напам’ять. Вельмишановне журі у складі заступника директора з навчально-методичної роботи Лозової О.Б., Рєзнік А. та Кизилової С. (9-Б клас) визначили трьох переможців – Кучинську Аліну (І місце), Якубович Марію (ІІ місце) та Бубенок-Гончар Катерину (ІІІ місце).

Детальніше

Екскурсія учнів 5-В та 5-Г класів до музею історії міста Києва

0

Кожен з нас повинен знати історію свого народу, своєї держави. Освічена людина завжди розуміє, що без минулого немає сучасного, без традиційного немає нового, без колишнього немає теперішнього. Для народу його історія – це не просто минуле, це його душа.
З метою вивчення історичного минулого, традицій рідного міста, 17 березня учніі 5 – B та 5-Г клаcів разом з класними керівниками Лавринчук В.П., Аленгоз В.Ю та виховатилем ГПД Яковчук А.А. відвідали музей історії міста Києва.

Діти з цікавістю роздивлялися археологічні пам’ятки періоду Київської Русі, символ міського самоврядування – барельєф Архангела Михаїла з міської ратуші, особисті речі викладачів і випускників колегії П. Галагана, живописні роботи М Прахова і А. Мурашко, матеріали авіаконструктора О. Антонова. «Екскурсія до цього музею була дуже пізнавальною та цікавою, усім дуже сподобалось! Ми ще більше дізналися історію нашого рідного міста, його традиції»,- ділилися враженнями учні.

Потім клас відправився до Софії Київської -  одного з найдавніших соборів України. Ми дізналися, що собор був побудований князем Ярославом Мудрим у 1037 році. Величний, собор з тринадцятьма куполами, був названий на честь храму Святої Софії в Константинополі та ще багато цікавого. Повертаючись до школи, діти під враженням обговорювали історію нашого міста та ділилися  незабутніми враженнями  від фресок і мозаїки, які до наших днів збереглися в оригінальному вигляді на Софіївському Соборі.

Детальніше

Вітаємо з Днем народження!

Ostrozhinska-Larisa-Sergiyivna

Шановна Ларисо Сергіївно!

Від щирого серця вітаємо Вас З Днем народження!

 Ваші мудрість, терпіння, жіночий такт, напруженість душевних сил – дивовижні якості, які надихають колектив на творчий пошук, нові звершення,  результатом яких є блискучі перемоги на освітянській ниві. Своєю невтомною працею, високим професіоналізмом, щоденною креативністю й відповідальністю талановитого керівника ведете очолюваний Вами заклад до нових вершин. Ви користуєтесь  заслуженим авторитетом серед  колег-вчителів та керівництва закладу й району.

Нехай кожен день буде сонячним і мирним, довкола панує любов і злагода, родинний затишок та гармонія. Хай життєвий досвід творить із буднів свято, а Господь дарує здоров’я на многії літа!

51d3b7f0bdabb635e17309a4b64f5bf84658_o

Детальніше