Презентації 7-х класів

0

Продовжуються презентаційні акції класних колективів НВК «Домінанта», які протягом навчального року працювали у навчально-дослідницькому проекті «25 років незалежної країни – пишаюся перлинами моєї України», досліджуючи історію та традиції відомих українських міст. Кожне місто – це дивовижний куточок України, наділений своєю індивідуальністю.

Учні 7-В класу разом з класним керівником Матвієць Т.П. та вихователем ГПД Осипенко Ю.Б. мандрували вуличками і замками старовинного міста Львова.  23 лютого відбулася презентація «Львівська чоколядка 7-В класу».  Семикласники із захопленням розповідали про Львів, який називають «маленьким Парижем» й «українським Лондоном». Глядачі дізналися, що у 1998 році Львів було прийнято до Світової спадщини ЮНЕСКО. Багато пізнавальної інформації зібрали учні 7-В класу про це чарівне місто, визначні архітектурні пам’ятки міста Лева, відомі музеї, театри та замки Львівщини, серед яких Підгорецький замок, що називають «Польським Версалем».

А учні 7-Б класу разом з класним керівником Поданчук Н.Г. та вихователем ГПД Геращенко Н.В. презентували дослідження міста Ужгорода та його історичної спадщини. Семикласники розповіли про Закарпатський музей народної архітектури та побуту, Ужгородську фортецю, Мукачівський замок, в якому розміщено історичний музей,  Середнянський замок ХІІ століття та відомий Ужгородський ботанічний сад.

Учні 7-А класу разом з класним керівником Марченко І.І. та вихователем ГПД Черняк Т.С. розповіли про подорож чарівним Житомиром, який розташований на мальовничій річці Тетерів, та його околицями. Учні розповіли про Замкову гору, камінь заснування Житомира та його історію, скелю Голови Чацького, Преображенський собор, Житомирську обласну філармонію та музей Космонавтики імені Сергія Корольова. Також семикласники провели екскурсію заводами морозива «Рудь» та житомирською кондитерською фабрикою.

Детальніше

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру»

2

Вже 20 років Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» — один із найпопулярніших конкурсів в Україні. Це наймасовіше математичне та інтелектуальне змагання серед школярів нашої держави. Головна мета конкурсу – показати кожному учневі, що процес пошуку розв’язування математичних задач може бути живим та захоплюючим. Учні навчально-виховного комплексу «Домінанта» кожного року успішно беруть участь у  цьому цікавому та пізнавальному конкурсі. Ми пишаємося нашими переможцями!
16 березня 2017року  учні 6-Б, 6-В та 7-Г класів від кіревництвом вчителя математики Печури Ніни Олексіївни написали конкурсні роботи. Бажаємо відмінних результатів!

Детальніше

Учні 7-В класу відвідали масштабний культурно-освітній проект Музей новин

0

14 березня учні 7-В класу на чолі з класним керівником Матвієць Т.П. та вихователем ГПД Осипенко Ю.Б. відвідали масштабний культурно-освітній проект Музей новин, приурочений до 20-річчя програми ТСН. Учні ознайомилися з експозицією музею, дізналися багато цікавинок, зрозуміли, як створюються новини. Діти не тільки були слухачами, але мали змогу відчути себе журналістами та репортерами, завдяки телестудії та різним  технологіям. Розважилися і  в кімнатах  інноваційного освітнього проекту «Арсенал Ідей», де кожен мав змогу відпочити та поглибити свої знання з різних природничих наук.

Детальніше

Учні НВК «Домінанта» круглого столу «Правова, громадянська й політична свідомість молоді: специфіка прояву та шляхи формування»

0

Нещодавно учні 10-А класу  Аленгоз Ірина, Гулідін Богдан разом із  учителем правознавства Аленгоз Вікторією Юріїївною взяли участь у засіданні круглого столу  «Правова, громадянська й політична свідомість молоді: специфіка прояву та шляхи формування», основною метою якого було обговорення проблем сучасного стану правової, громадянської та політичної свідомості молоді, побудови стратегії щодо її майбутнього розвитку, висвітлення ініціатив та проектів щодо виховання у молодого покоління правових, громадянських та політичних цінностей.

Детальніше