«Візьму у руки «Кобзаря»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

10 березня 2017 року в читальному залі бібліотеки НВК «Домінанта» до річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка   з  учнями  2-В класу ( класний керівник Загоровська О.В.) відбулись   голосні читання «Візьму у руки «Кобзаря» .   Діти слухали і читали вірші видатного поета  і висловлювали свою думку з приводу прочитаних творів.  Завідуюча бібліотекою Мелкозерова С.В.  ознайомила школярів  з творчою спадщиною письменника, поета та художника,  розповіла про багатогранний талант  Кобзаря.

Детальніше

Виховна година у 9-Г класі

0

10 березня 2017 року для учнів 9-Г класу класний керівник Мринська Т.В. провела виховну годину присвячену памяті Т.Г. Шевченка. Класний керівник  розповіла учням про роль творчості  Тараса Шевченка в історії розвитку української державності та культури. Учні переглянули  фільм «Життєвий шлях Т.Г. Шевченка».

Детальніше

Відео-мандрівка «Сторінками життя Т. Шевченка»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

До вшанування  річниці  від Дня народження Т.Г.Шевченка 10 березня учні 6-Г класу разом з класним керівником Мішиною Л.А. завітали до читального залу бібліотеки НВК «Домінанта» на відео-мандрівку «Сторінками життя Т. Шевченка».

За допомогою відео-презентації діти поглибили свої знання про творчість великого Кобзаря, заново відкрили для себе його багатогранний  талант поета і художника, відчули багатство душі поета,  ознайомились з  виставкою  періодичних та друкованих видань «Не вмирає душа наша, не вмирає воля…».

Детальніше