Весняний традиційний суботник у НВК «Домінанта»

IMG_7538

З метою поліпшення санітарного стану території навчального закладу, упорядкування ігрових та спортивних майданчиків, пофарбування обладнання дитячих майданчиків та різних спортивних об’єктів в НВК «Домінанта» 25 березня 2017 року був проведений суботник.

Гасло: «Чисто місто починається з мене!», ініційоване управлінням освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, об’єднало педагогічних та технічних  працівників, дітей, батьків задля наведення порядку та чистоти на території навчальної установи.

Детальніше

Роботи по благоустрою в дошкільному закладі НВК «Домінанта»

??????????

В дошкільному закладі НВК «Домінанта» відбулися роботи по благоустрою території, до якої активно долучилися учні, вчителі та працівники навчального закладу. Всі працювали вправно і завзято, щоб на території рідного закладу  було чисто й затишно.

Детальніше

«Не бійтесь заглядати у словник»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

22 та 23  березня для учнів п’ятих та шостих класів в читальному залі бібліотеки НВК «Домінанта» відбулись бібліотечні уроки «Не бійтесь заглядати у словник».  Мета занять   - розширити і поглибити знання учнів  про словники, вдосконалити вміння користуватися  довідковою літературою.

Зрозуміти, наскільки добре для свого віку діти знають рідну мову  та слова іншомовного походження допомогла мультимедійна вікторина, яку запропонувала завідуюча бібліотекою Мелкозерова С.В. Учні змагалися на звання кращого знавця словникових видань. Використовуючи необхідні словники треба було швидко знайти тлумачення слів, дати визначення словам іншомовного походження. Конкурсні змагання пройшли жваво і весело, а ще дали учням розуміння того, що отримати знання завжди допоможе книга – мудрий товариш і порадник.

Детальніше

Вчимося бути добрими людьми

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

23 березня  в читальному залі бібліотеки НВК «Домінанта» для учнів 2-Г класу (класний керівник Копиленко Н.В.)  відбувся  урок доброти «Вчимося бути добрими людьми», який підготувала і провела завідуюча бібліотекою Мелкозерова С.В.  Мета  заходу – навчити учнів проявляти доброту, співчуття, турботу про інших, розвивати почуття відповідальності за свої вчинки, виховувати віру в силу добра. Діти переглянули відеопрезентацію та  мали можливість почути та висловити власну думку «Що таке доброта?», «Які якості людської поведінки належать добрим людям?».. Розповідали, які добрі справи вони можуть робити для інших людей, як  розуміють різницю між Добром і Злом. Крім того,  бавилися в розвиткові ігри, співали, позбавлялися образ, бажали один одному добра.

Детальніше

Прем’єра музично-театралізованої казки «Райдуга життя»

0

23 березня в рамках районного конкурсу- перегляду театралізованих колективів «Срібне джерело» відбулася прем’єра музично-театралізованої казки «Райдуга життя». У виставі розповідається про життєдайну силу природи, що пробуджується саме на весні і дає поштовх для народження нового життя. Перед маленькою, щойно народженою дитиною відкривається дивовижний яскравий світ, у якому є безліч цікавих речей, про які вона ще не знає, але дуже мріє з ними познайомитися ближче. А побачити різноманітний та цікавий світ їй допомагали юні актори – учні 2-х класів.

Члени журі були вражені яскравою грою акторів, особливо відмітили Білан Катерину і Мельника Олександра. Відмітили і злагоджену роботу творчої команди вчителів: художного керівника Бучек Діни Олексіївни, хореографа Стельмах Ольги Сергіївни, звукорежисера Лагутєєвої Оксани Геннадіївни. Бажаємо талановитому театральному колективу перемоги!

Детальніше

Фінал з мiнi-футболу серед учнiв 7-8 класiв на перехiдний Кубок НВК «Домiнанта»

0

Завершилися фiнальнi iгри з мiнi-футболу серед учнiв 7-8 класiв на перехiдний Кубок НВК «Домiнанта». На відбурковому турі змагань збiрнi команди кожної паралелi  виявляли переможцiв, якими стали колективи 8-Б та 7-Б класiв. У фiнальному двобої спритнiшими виявилися учнi 7-Б класу, вони здобули заслужену  перемогу з рахунком 4:1. Кращими гравцями турнiру визнані: Тригуб  Максим і Левченко Владислав. Приємно вiдзначити, що команди прийшли пiдтримати однокласники, батьки  юних футболiстiв. Вiтаємо  7-Б клас з перемогою i бажаємо наступних спортивних звершень!

Головний суддя змагань  Кулигiн О.В.

Детальніше

Найкращі вітання Меріновій Оксані Володимирівні з нагоди ювілею!

м

 

Шановна Оксано Володимирівно, колектив НВК «Домінанта» щиро вітає Вас з Днем народження!

Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну співпрацю та великий ентузіазм, за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, за добро й щедрість душі. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь з нами, передаючи свій неоціненний скарб високої освіченості та професіоналізму.

Нехай кожен день Вашого життя буде сповнений радості, миру і благополуччя, щедро обдаровує Вас добром і достатком, додає бажання творити та працювати.

Від щирого серця бажаємо Вам відчуття повноти і неповторності життя, невичерпних творчих сил, натхнення, нових професійних звершень, людської вдячності, сімейного добробуту, міцного здоров’я та щастя на довгі літа.

Детальніше

Наші переможці в районному етапі предметних Всеукраїнських учнівських олімпіад та україномовних конкурсів (2016-2017 н.р.)

Наші переможці в районному етапі предметних Всеукраїнських

учнівських олімпіад та україномовних конкурсів (2016-2017 н.р.)

 

ПІБ учня

Клас

Місце

ПІБ учителя, який викладає предмет

Призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з

біології

1

Санченко Антоніна Олександрівна

8-А

ІІ

Ромець Т.М.

2

Санченко Георгій Олександрович

8-А

ІІІ

Ромець Т.М.

3

Гавриленко Анастасія Сергіївна

8-А

ІІІ

Ромець Т.М.

4

Ковальчук Вікторія Дмитрівна

8-В

ІІІ

Ромець Т.М.

5

Глобець Яна Сергіївна

9-А

ІІ

Ромець Т.М.

6

Чубатий Кирило Павлович

9-А

ІІІ

Ромець Т.М.

7

Гатальська Єлизавета Олександрівна

9-Б

І

Глобець О.М.

8

Ушкевич Олександра Павлівна

9-В

ІІ

Глобець О.М.

9

Мартинова Вікторія Ярославівна

9-В

ІІ

Глобець О.М.

10

Бондаренко Микита Борисович

10-А

ІІІ

Площинська Н.В

11

Подчерняєва Дар’я Олександрівна

10-Б

ІІІ

Площинська Н.В.

Призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з

історії

12

Ковальчук Вікторія Дмитрівна

8-В

ІІ

Литвин І.В.

Харченко В.О.

13

Толоконова Анна Дмитрівна

9-А

ІІІ

Литвин І.В.

Харченко В.О.

14

Рєзнік Анна В’ячеславівна

9-Б

ІІІ

Литвин І.В.

Харченко В.О.

15

Фоменкова Аліна Віталіївна

9-Б

ІІІ

Литвин І.В.

Харченко В.О.

16

Бондаренко Микита Борисович

10-А

І

Шиліна П.В.

Харченко В.О.

17

Ігнатенко Ірина Павлівна

10-А

І

Шиліна П.В.

Харченко В.О.

18

Гинку Анна-Марія Олександрівна

10-А

ІІ

Шиліна П.В.

Харченко В.О.

19

Максимов Максим Вадимович

10-А

ІІ

Шиліна П.В.

Харченко В.О.

20

Шахваладян Анна Арсенівна

10-А

ІІ

Шиліна П.В.

Харченко В.О.

21

Окунєв Антон Ілліч

10-Б

І

Шиліна П.В.

Харченко В.О.

22

Лазепко Дар’я Геннадіївна

10-Б

ІІ

Шиліна П.В.

Харченко В.О.

23

Якубовський Олександр Ярославович

10-Б

ІІІ

Шиліна П.В.

Харченко В.О.

24

Власюк Данило Сергійович

11-А

І

Шиліна П.В.

Харченко В.О.

25

Каралаш Діна Василівна

11-А

І

Шиліна П.В.

Харченко В.О.

26

Задорожна Анастасія Сергіївна

11-А

ІІ

Шиліна П.В.

Харченко В.О.

27

Несіна Олександра Романівна

11-А

ІІ

Шиліна П.В.

Харченко В.О.

28

Величко Ярослава Сергіївна

11-Б

І

Шиліна П.В.

Харченко В.О.

29

Козлова Аделіна Віталіївна

11-Б

ІІ

Шиліна П.В.

Харченко В.О.

30

Пирогова Софія Олегівна

11-Б

ІІ

Шиліна П.В.

Харченко В.О.

Призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з

української мови та літератури

31

Богданенко Єлизавета Андріївна

7-А

ІІ

Ященко Т.І.

32

Підрушняк Марія Володимирівна

7-А

ІІ

Ященко Т.І.

33

Коріненко Дмитро Олександрович

7-А

ІІ

Марченко І.І.

34

Іващенко Тимофій Олександрович

7-В

ІІ

Архипенко О.Ю.

35

Кібець Єлизавета Ігорівна

7-В

ІІІ

Архипенко О.Ю.

36

Кличановський Володимир Володимирович

7-А

ІІІ

Марченко І.І.

37

Кузнецова Дар’я Павлівна

7-Б

ІІІ

Ященко Т.І.

38

Здебська Валентина Геннадіївна

7-В

ІІІ

Тур С.Ю.

39

Боканча Євгенія Валентинівна

8-Б

І

Осипенко Ю.Б.

40

Санченко Антоніна Олександрівна

8-А

ІІ

Ситченко С.Г.

Марченко І.І.

41

Ковальчук Вікторія Дмитрівна

8-В

ІІ

Ситченко С.Г.

42

Устинова Ольга Олександрівна

8-А

ІІІ

Марченко І.І.

43

Санченко Георгій Олександрович

8-А

ІІІ

Ситченко С.Г.

Марченко І.І.

44

Луценко Арсеній Олександрович

8-Б

ІІІ

Осипенко Ю.Б.

45

Глобець Яна Сергіївна

9-А

ІІ

Тур С.Ю.

46

Пашковська Олександра Сергіївна

9-А

ІІ

Тур С.Ю.

47

Баглюк Катерина Романівна

9-Б

ІІІ

Лавринчук В.П.

48

Смирнов Вадим Ігорович

9-В

ІІІ

Марченко І.І.

49

Гатальська Єлизавета Олександрівна

9-В

ІІІ

Марченко І.І.

50

Кириліва Єлизавета Ярославівна

9-В

ІІІ

Марченко І.І.

51

Ткаченко Олександра Павлівна

10-А

ІІ

Ситченко С.Г.

52

Шинкар Альбіна Олегівна

10-Б

ІІ

Лозова О.Б.

53

Бондаренко Микита Борисович

10-А

ІІІ

Ситченко С.Г.

54

Гинку Анна-Марія Олександрівна

10-А

ІІІ

Ситченко С.Г.

55

Гапоненко Катерина Сергіївна

10-Б

ІІІ

Архипенко О.Ю.

56

Шадура Софія Андріївна

10-Б

ІІІ

Лозова О.Б.

57

Мелкозерова Ольга Володимирівна

11-Б

І

Костійчук О.П.

58

Жесан Ольга Ігорівна

11-А

І

Костійчук О.П.

59

Каралаш Діна Василівна

11-А

ІІ

Костійчук О.П.

60

Журба Ксенія Дмитрівна

11-Б

ІІ

Костійчук О.П.

61

Козлова Аделіна Віталіївна

11-Б

ІІ

Костійчук О.П.

62

Дриженко Анна Русланівна

11-А

ІІІ

Костійчук О.П.

63

Задорожна Анатсасія Сергіївна

11-А

ІІІ

Костійчук О.П.

64

Іщенко Марина Вадимівна

11-А

ІІІ

Костійчук О.П.

65

Несіна Олександра Романівна

11-А

ІІІ

Костійчук О.П.

 

 

Переможці ІІ (районний) етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді
імені Тараса Шевченка 

66

Горусєва Олександра Русланівна

5-Б

І

Костійчук О.П.

67

Ягольницька Діана Олександрівна

5-Б

І

Костійчук О.П.

Марченко І.І.

68

Вінар Олександр Золтович

5-В

ІІ

Лавринчук В.П.

69

Костюк Назарій Сергійович

5-Б

ІІ

Костійчук О.П.

70

Маріненко Микола Ігорович

5-В

ІІ

Лавринчук В.П.

71

Пилипчук Вікторія Дмитрівна

5-Б

ІІ

Костійчук О.П.

72

Шпаківська Анна Валеріївна

5-Б

ІІ

Костійчук О.П.

Марченко І.І.

73

Крисан Мирослава Олександрівна

6-А

ІІ

Марченко І.І.

Ситченко С.Г.

74

Осадча Вероніка Максимівна

6-Б

ІІ

Архипенко О.Ю.

75

Міхєєва Софія Миколаївна

6-Б

ІІІ

Архипенко О.Ю.

Ситченко С.Г.

76

Понич Надія Миколаївна

6-А

ІІІ

Марченко І.І.

77

Паламарчук Володимир Володимирович

7-А

І

Марченко І.І.

78

Богданенко Єлизавета Андріївна

7-А

ІІ

Ященко Т.І.

79

Іващенко Тимофій Олександрович

7-В

ІІ

Архипенко О.Ю.

80

Кукоба Дмитро Сергійович

7-В

ІІ

Архипенко О.Ю.

81

  Онуфрієнко Єгор Сергійович

7-В

ІІ

Тур С.Ю.

82

Вінар Марія Золтанівна

7-В

ІІІ

Архипенко О.Ю.

83

Кличановський Володимир Володимирович

7-А

ІІІ

Марченко І.І.

84

Красуцька Валерія Олександрівна

7-А

ІІІ

Марченко І.І.

85

Філімонова Марія Олегівна

7-Б

ІІІ

Ященко Т.І.

86

Цибаровський Єгор Дмитрович

7-В

ІІІ

Тур С.Ю.

87

Боканча Євгенія Валентинівна

8-Б

І

Осипенко Ю.Б.

88

Луценко Арсеній Олександрович

8-Б

І

Осипенко Ю.Б.

89

Ходаківська Дар’я Андріївна

8-В

ІІ

Ситченко С.Г.

Осипенко Ю.Б.

90

Компанець Богдан Вікторович

8-Б

ІІІ

Осипенко Ю.Б.

91

Кузьменко Анастасія Геннадіївна

8-В

ІІІ

Ситченко С.Г.

92

Чемерис Олена Олександрівна

8-В

ІІІ

Ситченко С.Г.

Осипенко Ю.Б.

93

Гатальська Єлизавета Олександрівна

9-В

І

Марченко І.І.

94

Баглюк Катерина Романівна

9-Б

ІІ

Лавринчук В.П.

95

Глобець Яна Сергіївна

9-А

ІІ

Тур С.Ю.

96

Мисько Іванна Андріївна

9-Б

ІІ

Лавринчук В.П.

97

Пашковська Олександра Сергіївна

9-А

ІІ

Тур С.Ю.

98

Смирнов Вадим Ігорович

9-В

ІІ

Марченко І.І.

99

Толоконова Анна Дмитрівна

9-А

ІІ

Тур С.Ю.

100

Кириліва Єлизавета Ярославівна

9-В

ІІІ

Марченко І.І.

101

Фоменкова Аліна Віталіївна

9-Б

ІІІ

Лавринчук В.П.

102

Веремійчук Марина Вадимівна

10-Б

І

Архипенко О.Ю.

103

Шинкар Альбіна Олегівна

10-Б

І

Лозова О.Б.

104

Шадура Софія Андріївна

10-Б

ІІІ

Лозова О.Б.

105

Якубовський Олександр Ярославович

10-Б

ІІІ

Архипенко О.Ю.

106

Крамар Марія Ростиславівна

11-А

І

Костійчук О.П.

107

Дриженко Анна Русланівна

11-А

ІІ

Костійчук О.П.

108

Жесан Ольга Ігорівна

11-А

ІІ

Костійчук О.П.

109

Журба Ксенія Дмитрівна

11-Б

ІІ

Костійчук О.П.

110

Задорожна Анастасія Сергіївна

11-А

ІІ

Костійчук О.П.

111

Каралаш Діна Петрівна

11-А

ІІ

Костійчук О.П.

Переможці ІІ (районного) етапу мовно-літературного конкурсу

імені П. Яцика

112

Столітенко Сергій Євгенович

3-Б

І

Клокова Ю.І.

113

Горусєва Вікторія Русланівна

3-В

ІІ

Григорєва Н.Д.

114

Дроворуб Анастасія Тарасівна

3-Б

ІІІ

Дан О.М.

115

Дубик Віталіна Володимирівна

4-А

І

Ходаківська Л.Л.

116

Бедров Кирило Андрійович

4-Б

ІІ

Харчикова Н.М.

117

Чернишенко Олександра Ігорівна

4-Б

ІІІ

Харчикова Н.М.

118

Костюк Назарій Сергійович

5-Б

І

Костійчук О.П.

119

Ягольницька Діана Олександрівна

5-Б

І

Марченко І.І.

120

Антоняк Софія Володимирівна

5-А

ІІ

Ситченко С.Г.

121

Горусєва Олександра Русланівна

5-Б

ІІ

Костійчук О.П.

122

Коверник Софія Володимирівна

5-Б

ІІ

Костійчук О.П.

123

Пилипчук Вікторія Дмитрівна

5-Б

ІІ

Костійчук О.П.

124

Сембай Стефанія Павлівна

5-А

ІІ

Ситченко С.Г.

125

Шпаківська Анна Валеріївна

5-Б

ІІ

Марченко І.І.

Костійчук О.П.

126

Ємельянова Анна Вікторівна

5-А

ІІІ

Костійчук О.П.

127

Лутієро Анжеліка Анжелівна

5-В

ІІІ

Лавринчук В.П.

128

Потраманська Аріна Максимівна

5-А

ІІІ

Костійчук В.П.

129

Степанов Федір Максимович

5-В

ІІІ

Лозова О.Б.

130

Ткаченко Марія Павлівна

5-А

ІІІ

Костійчук О.П.

131

Шестопал Каріна Андріївна

6-Б

І

Архипенко О.Ю.

132

Бровченко Марія Олександрівна

6-В

ІІ

Тур С.Ю.

133

Демченко Надія Валеріївна

6-Б

ІІ

Ситченко С.Г.

134

Кисельова Марія Сергіївна

6-В

ІІ

Тур С.Ю.

135

Компанієць Максим Дмитрович

6-Б

ІІ

Ситченко С.Г.

136

Корнієнко Єва Василівна

6-В

ІІ

Тур С.Ю.

137

Кузьменко Ірина Анатоліївна

6-А

ІІ

Ситченко С.Г.

138

Понич Надія Миколаївна

6-А

ІІ

Марченко І.І.

139

Бикодоров Артем Юрійович

6-А

ІІІ

Ситченко С.Г.

140

Карнаухова Софія Олександрівна

6-В

ІІІ

Тур С.Ю.

141

Крисан Мирослава Олександрівна

6-А

ІІІ

Ситченко С.Ю.

142

Оваденко Владислава Максимівна

6-А

ІІІ

Марченко І.І

143

Петренко Олег Олегович

6-Б

ІІІ

Архипенко О.Ю.

144

Богданенко Єлизавета Андріївна

7-А

І

Ященко Т.І.

145

Вінар Марія Золтанівна

7-В

І

Архипенко О.Ю.

146

Гришко Єва Миколаївна

7-В

І

Архипенко О.Ю.

147

Здебська Валентина Геннадіївна

7-В

І

Тур С.Ю.

148

Кличановський Володимир Володимирович

7-А

І

Марченко І.І.

149

Кузнецова Дар’я Павлівна

7-Б

ІІ

Ященко Т.І.

150

Онуфрієнко Єгор Сергійович

7-В

ІІ

Тур С.Ю.

151

Паламарчук Володимир Володимирович

7-А

ІІ

Марченко І.І.

152

Підрушняк Марія Володимирівна

7-А

ІІ

Ященко Т.І.

153

Філімонова Марія Олегівна

7-Б

ІІ

Ященко Т.І.

154

Цибаровський Єгор Дмитрович

7-В

ІІ

Тур С.Ю.

155

Каліна Катерина Павлівна

7-Б

ІІІ

Тур С.Ю.

156

Миколаєнко Єлизавета Олександрівна

7-Б

ІІІ

Ященко Т.І.

157

Боканча Євгенія Валентинівна

8-Б

ІІ

Осипенко Ю.Б.

158

Компанець Богдан Вікторович

8-Б

ІІІ

Осипенко Ю.Б.

159

Луценко Арсеній Олександрович

8-Б

ІІІ

Осипенко Ю.Б.

160

Ходаківська Дар’я Андріївна

8-В

ІІІ

Осипенко Ю.Б.

Ситченко С.Г.

161

Шмалько  Софія Євгеніївна

8-Б

ІІІ

Осипенко Ю.Б.

162

Толоконова Анна Дмитрівна

9-А

І

Тур С.Ю

163

Гатальська Єлизавета Олександрівна

9-В

ІІ

Марченко І.І.

164

Баглюк Катерина Романівна

9-Б

ІІІ

Лавринчук В.П.

165

Глобець Яна Сергіївна

9-А

ІІІ

Тур С.Ю.

166

Кириліва Єлизавета Ярославівна

9-В

ІІІ

Марченко І.І.

167

Мартинова Вікторія Ярославівна

9-В

ІІІ

Марченко І.І.

168

Смирнов Вадим Ігорович

9-В

ІІІ

Марченко І.І.

169

Григораш Дар’я Василівна

10-Б

ІІ

Архипенко О.Ю.

170

Максименко Катерина Максимівна

10-Б

ІІ

Архипенко О.Ю.

171

Ткаченко Олександра Павлівна

10-А

ІІ

Ситченко С.Г.

172

Шинкар Альбіна Олегівна

10-Б

ІІ

Лозова О.Б.

173

Лазепко Дар’я Геннадіївна

10-Б

ІІІ

Архипенко О.Ю.

174

Максимов Максим Вадимович

10-А

ІІІ

Ситченко С.Г.

175

Крамар Марія Ростиславівна

11-А

І

Костійчук О.П.

176

Несіна Олександра Романівна

11-А

І

Костійчук О.П.

177

Приходько Софія Юріївна

11-А

І

Костійчук О.П.

178

Жесан Ольга Ігорівна

11-А

ІІ

Костійчук О.П.

179

Журба Ксенія Дмитрівна

11-Б

ІІ

Костійчук О.П.

180

Задорожна Анастасія Сергіївна

11-А

ІІ

Костійчук О

181

Іщенко Марина Вадимівна

11-А

ІІ

Костійчук О.П.

182

Каралаш Діна Василівна

11-А

ІІ

Костійчук О.П.

183

Козлова Аделіна Віталіївна

11-Б

ІІ

Костійчук О.П.

184

Мелкозерова Ольга Володимирівна

11-Б

ІІ

Костійчук О.П.

Призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з

математики

185

Карнаухова Софія Олександрівна

6-В

ІІІ

Печура Н.О.

186

Коріненко Дмитро Олександрович

7-А

ІІІ

Лук’янова С.М.

Призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з

образотворчого мистецтва

187

Черевко Софія Андріївна

6-В

ІІІ

Терещенко Л.В

188

Ружицька Божена Феліксівна

7-Б

ІІІ

Терещенко Л.В

Призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з

німецької мови

189

Толоконова Анна Дмитрівна

9-А

II

Смик Л.П.

190

Мелкозерова Ольга Володимирівна

11-Б

ІІ

Смик Л.П.

Призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади із зарубіжної літератури

 

191

Ружицька Божена Феліксівна

   7-Б

ІІ

Латанюк О.М.

192

Кузьменко Сергій Андрійович

7-В

ІІІ

Архипенко О.Ю.

193

Чемерис Олена Олександрівна

8-В

ІІІ

Латанюк О.М.

194

Жесан Ольга Юріївна

11-А

ІІІ

Архипенко О.Ю.

Призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади із географії

195

Гатальська Єлизавета Олександрівна

9-В

ІІ

Глобець О.М.

196

Глобець Яна Сергіївна

9-А

ІІІ

Глобець О.М.

197

Смирнов Вадим Ігорович

9-В

ІІІ

Глобець О.М.

Призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (офісні технології) 

198

Ковальчук Вікторія Дмитрівна

8-В

ІІІ

Поданчук Н.Г.

199

Смирнов Вадим Ігорович

9-В

ІІІ

Геращенко Н.В.

200

Сенозацький Герман Олегович

9-Б

ІІІ

Геращенко Н.В.

201

Лобач Дмитро Сергійович

9-Г

ІІІ

Геращенко Н.В.

202

Іщенко Марина Вадимівна

11-А

ІІІ

Поданчук Н.Г.

Призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (веб-дизайн) 

203

Міхєєва Софія Миколаївна

6-Б

ІІ

Геращенко Н.В.

204

Демченко Надія Валеріївна

6-Б

ІІІ

Геращенко Н.В.

205

Каліна Катерина Павлівна

7-Б

І

Поданчук Н.Г.

206

Кузнецова Дар’я Павлівна

7-Б

ІІ

Поданчук Н.Г.

207

Поданчук Даниїл Денисович

8-Б

ІІІ

Поданчук Н.Г.

208

Ткаченко Андрій Тарасович

9-В

ІІІ

Геращенко Н.В.

209

Якубовський Олександр Ярославович

10-Б

ІІІ

Поданчук Н.Г.

Призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (комп’ютерна графіка) 

210

Маношина Вероніка Ігорівна

6-А

ІІ

Геращенко Н.В.

211

Аксьонов Костянтин Русланович

6-Б

ІІІ

Геращенко Н.В.

Призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

212

Гатальська Єлизавета Олександрівна

9-В

ІІ

Аленгоз В.Ю.

213

Глобець Яна Сергіївна

9-А

ІІІ

Аленгоз В.Ю.

214

Гапоненко Катерина Сергіївна

10-Б

ІІІ

Аленгоз В.Ю.

215

Якубовський Олександр Ярославович

10-Б

ІІІ

Аленгоз В.Ю.

216

Каралаш Діна Василівна

11-А

ІІІ

Аленгоз В.Ю.

Призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

217

Філімонова Марія Олегівна

7-Б

ІІ

Черняк Т.С.

218

Санченко Антоніна Олександрівна

8-А

ІІІ

Черняк Т.С.

219

Гавриленко Анастасія Сергіївна

8-А

ІІІ

Черняк Т.С.

220

Леценко Арсеній Олександрович

8-Б

ІІІ

Черняк Т.С.

221

Гатальська Єлизавета Олександрівна

9-В

ІІІ

Черняк Т.С.

222

Бондаренко Микита Борисович

10-А

ІІ

Прибора Н.А.

Призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

223

Задонцева Анна Максимівна

8-В

І

Ромець О.М.

224

Гончарук Ольга Сергіївна

8-Б

ІІ

Іванова Л.В.

225

Санченко Георгій Олександрович

8-А

ІІ

Іванова Л.В.

226

Боканча Євгенія Валентинівна

8-Б

ІІІ

Лі В.К.

227

Косменюк Поліна Юріївна

8-А

ІІІ

Величко Н.В.

228

Луценко Арсеній Олександрович

8-Б

ІІІ

Ромець О.М.

229

Ходаківська Дарія Андріївна

8-В

ІІІ

Дидик Б.Б.

230

Пашковська Олександра Сергіївна

9-А

І

Ромець О.М.

231

Толоконова Анна Дмитрівна

9-А

І

Ромець О.М.

232

Багнюк Катерина Романівна

9-Б

ІІІ

Скоробагатова С.В.

233

Чичикало Філіп Олегович

9-А

ІІІ

Ромець О.М.

234

Григор’єва Алевтина Кирилівна

10-А

І

Сирота Н.В.

235

Лазепко Дар’я Геннадіївна

10-Б

ІІ

Шумакова Л.М.

236

Окунєв Антон Ілліч

10-Б

ІІ

Величко Н.В.

237

Підрушняк Віктор Володимирович

10-А

ІІ

Сирота Н.В.

238

Ткаченко Олександра Павлівна

10-А

ІІ

Сирота Н.В.

239

Бондаренко Микита Борисович

10-А

ІІІ

Шумакова Л.М.

240

Максимов Максим Вадимович

10-А

ІІІ

Сирота Н.В.

241

Терещенко Кирил Володимирович

10-Б

ІІІ

Величко Н.В.

242

Крамар Марія Ростиславівна

11-А

ІІ

Дидик Б.Б.

243

Задонцева Валерія Максимівна

11-Б

ІІІ

Ромець О.М.

244

Задорожна Анастасія Сергіївна

11-А

ІІІ

Дидик Б.Б.

245

Кузьменко Поліна Андріївна

11-А

ІІІ

Ромець О.М.

246

Приходько Софія Юріївна

11-А

ІІІ

Скоробагатова С.В.

 

 

Детальніше

Віват, гімназіє! Віват, гімназисти! Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

№ з/п

Прізвище, ім’я учнів

Клас

Місце

Наукова секція Науковий керівник

1

Мазуленко Дмитро Олексійович

11-Б

ІІ

Аерофізика та космічні дослідження Хован І.В.

ІІІ

Мікроекономіка та макроекономіка Матвієць Т.П.

2

Дриженко Анна Русланівна

11-А

ІІІ

Біофізика Хован І.В.

І

Мікроекономіка та макроекономіка Лук’янова С.М.

3

Величко Ярослава Сергіївна

11-Б

ІІІ

Правознавство Аленгоз В.Ю.

ІІ

Літературна творчість Архипенко О.Ю.

4

Мелкозерова Ольга Володимирівна

11-Б

ІІІ

Правознавство Аленгоз В.Ю.

ІІ

Літературна творчість Костійчук О.П.

ІІ

Фінанси, грошовий обіг та кредит Матвієць Т.П.

5

Журба Ксенія Дмитрівна

11-Б

ІІІ

Українська мова Костійчук О.П.

6

Задорожна Анастасія Сергіївна

11-А

ІІІ

Українська мова Костійчук О.П.

7

Каралаш Діна Василівна

11-А

ІІІ

Українська література Костійчук О.П.

ІІІ

Всесвітня історія Шиліна П.В.

ІІІ

Англійська мова Дидик Б.Б.

8

Лазаренко Юлія Вікторівна

11-А

ІІІ

Мистецтвознавство Костійчук О.П.

9

Задонцева Валерія Максимівна

11-Б

ІІІ

Фольклористика Архипенко О.Ю.

10

Іщенко Марина Вадимівна

11-А

ІІІ

Науково-технічна творчість та винахідництво Хован І.В.

11

Іванова Олександра Іванівна

11-А

ІІІ

Англійська мова Ананьєва І.І.

12

Жесан Ольга Ігорівна 11-А

ІІІ

Англійська мова Дидик Б.Б.

13

Ткаченко Олександра Павлівна

10-А

ІІІ

Теоретична фізика Хован І.В.

ІІІ

Англійська мова Сирота Н.В.

14

Гинку Анна-Марія  Олександрівна

10-А

ІІ

Українська література Ситченко С. Г.

15

Рябова Маргарита Георгіївна

10-А

ІІ

Українська література Ситченко С. Г.

16

Григор’єва Алевтина Кирилівна

10-А

ІІІ

Українська література Ситченко С.Г.

ІІІ

Англійська мова Сирота Н.В.

17

Максимов Максим Вадимович

10-А

ІІІ

Українська література Ситченко С.Г.

ІІ

Географія та ландшафтознавство Глобець О.М.

ІІІ

Англійська мова Сирота Н.В.

18

Шинкар Альбіна Олегівна

10-Б

ІІ

Українська література Лозова О. Б.

ІІІ

Англійська мова Сирота Н.В.

19

Гапоненко Катерина Сергіївна

10-Б

ІІІ

Українська мова Осипенко Ю.Б.

20

Швидкий Дмитро Андрійович

10-Б

ІІІ

Українська мова Осипенко Ю.Б.

21

Димарчук Сергій Сергійович

10-А

ІІ

Історичне краєзнавство Шиліна П.В.

22

Григораш Дар’я Василівна

10-Б

ІІІ

Історичне краєзнавство Шилана П.В.

ІІІ

Англійська мова Величко Н.В.

23

Шадура Софія Андріївна

10-Б

ІІІ

Історія України Шиліна П.В.

24

Шахваладян Анна Арсенівна

10-А

ІІІ

Історія України Шиліна П.В.

25

Бабак Андрій Дмитрович

10-Б

ІІ

Історія України Шиліна П.В.

26

Ігнатенко Ірина Павлівна

10-А

ІІ

Англійська мова Сирота Н.В.

27

Подчерняєва Дар’я Олександрівна

10-Б

ІІІ

Англійська мова Величко Н.В.

28

Хвостов Богдан Віталійович

10-Б

ІІІ

Англійська мова Радченко І.Ю.

29

Гордєєва Кароліна Вячеславівна

9-В

ІІІ

Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем Холява М.В.

30

Рєзнік Анна Вячеславівна

9-Б

ІІІ

Правознавство Аленгоз В.Ю.

ІІ

Літературна творчість Лавринчук В.П.

ІІІ

Мистецтвознавство Литвин І.В.

31

Ушкевич Олександра Павлівна

9-В

ІІ

Українська література Марченко І.І.

32

Толоконова Анна Дмитрівна

9-А

ІІ

Літературна творчість Тур С.Ю.

33

Тур Мирослава Русланівна

9-А

ІІ

Літературна творчість Тур С.Ю.

34

Гнилоскуренко Олексій Святославович

9-Б

ІІІ

Українська мова Лавринчук В.П.

35

Дяченко Поліна Андріївна

9-Б

ІІІ

Українська мова Архипенко О.Ю.

36

Фоменкова Аліна Віталіївна

9-Б

ІІІ

Українська мова Лавринчук В.П.

ІІ

Історія України Литвин І.В.

37

Найда Іван Андрійович

9-В

ІІІ

Українська література Марченко І.І.

38

Пашковська Олександра Сергіївна

9-А

ІІІ

Українська література Тур С.Ю.

39

Гатальська Єлизавета Олександрівна

9-В

ІІІ

Історія України Литвин І.В.

ІІІ

Географія та ландшафтознавство Глобець О.М.

40

Хоцянівський Костянтин Вікторович

9-Б

ІІІ

Історія України Литвин І.В.

41

Мисько Іванна Андріївна

9-Б

ІІІ

Зарубіжна література Латанюк О.М
Усього перемог 58

 

Детальніше