Шановні добродії, колеги-освітяни!

Результат пошуку зображень за запитом "новий рік ялинка"

Добігає до кінця 2017 рік.

Рік, що минає, був не простий, але надзвичайно значущий для кожного із нас. Цей рік був роком наполегливої праці, роком, в якому наші діти подорослішали та  здобули нові знання, а ми додали мудрості,  знайшли відповіді на хвилюючі питання, визначились з амбітними планами на майбутнє.

Нехай приходящий рік буде світлим і радісним, роком в якому здійсняться найзаповітніші мрії кожного з нас.

Адміністрація та колектив закладу освіти щиро бажає усім у Новому році людського щастя і тепла, затишку і добробуту в оселі. Нехай панує мир в нашій країні, а в наших родинах – взаєморозуміння, повага і любов. Веселих новорічних і різдвяних свят! А нашим талановитим дітям – хороших, змістовних зимових канікул!   

З повагою, ваша «Домінанта».

Детальніше

Педагогічна рада – крок до вдосконалення

2

Школа має відповідати запитам суспільства. Лайфхаки нової української школи – комунікація, кооперація, креативність, критичне мислення. Як зазначає Лілія Гриневич  «Школа може підрізати крила, якщо система орієнтована на середній результат. Школа повинна пропонувати різноманітні можливості для розвитку особливих талантів у людей, знаходити, у чому вони можуть бути успішні, і підготувати до життя у світі». Педагогічний колектив НВК «Домінанта» було ознайомлено з концептуальними підходами створення інноваційного освітнього простору.

Переможниця районного туру Всеукраїнського конкурсу УЧИТЕЛЬ РОКУ 2018 у номінації «Українська мова та література» Тур Світлана Юріївна розповіла, що перехід від школи знань до школи компетентностей можливий завдяки використанню на уроках інноваційних освітніх технологій mind-mapping та скрайбінгу.

Голови методичних комісій, креативні молоді педагоги проаналізували здобутки та досягнення І семестру. Учні та вчителі впевнено йшли до мети, кожен прагнув підкорити вершини Олімпу, але не грецькі боги нам допомагали, а дух єдності, згуртованість робили дива. Під час педагогічної ради учителі першими переглянули щойносвторений фільм «Спортивна надія».

Талановитий, успішний учитель виховує талановитих та успішних дітей. Рецептами емоційної стабільності учителя поділилася психолог Олена Анатоліївна Перекрестова.

Звучало на педагогічній раді й живе поетичне слово. Учитель української мови та літератури Валентина Петрівна Лавринчук прочитала власний  вірш «Зимова казка»:

Сьогодні прилетів до мене білий янгол,

На вушко хотів казку розказать.

В уяві малював картини дивні

У музику чарівну те вплітав.

Кожен чекає на новорічну казку, вітаємо усіх із прийдешніми святами, бажаємо, щоб кожен день був щасливим!

Детальніше

Помічники Святого Миколая

1

На зимових канікулах, 27 грудня, учні 6-Б класу відгукнулися на пропозицію начальника управління праці та соціального захисту населення Дніпровської РДА в місті Києві Сої Олександри Вікторівни та разом з вихователем ГПД Анісімовою Р.О., як помічники Святого Миколая, побували у відділенні реабілітації дітей з інвалідністю Дніпровського району і привітали діток, які перебувають там на лікуванні, з прийдешніми новорічними святами.

Детальніше

Новорічна музична шоу-вистава «Новорічні пригоди Кота у чоботях»

1

22 грудня велика дружня родина «Домінанти» зустрічала Новий 2018 рік. У великій актовій залі зібралися учні, вчителі, батьки на новорічну музичну шоу-виставу «Новорічні пригоди Кота у чоботях». Глядачі були вражені талантами юних акторів та отримали задоволення від перегляду вистави. Юні актори створили в залі казкову атмосферу та подарували глядачам чудові враження й новорічний настрій.

Детальніше

Свято Святого Миколая

0

Через поле, через гай
Йде до діток Миколай.

У білесенькій торбинці
Він усім несе гостинці.

То ж бринить від щастя край —
Тут ступає Миколай.

Хоч надворі і пороша,
Сніться діткам, сни хороші.

Бо з дарунками в торбинці,
Є чудові сни-гостинці.

На 19 грудня припадає Свято Святого Миколая. Вважається, що діткам, які гарно поводили себе протягом року, він підкладає під подушку подарунки та солодощі, а хто не дуже добре – різочку.

В цей день дошкільнята старшої групи «Кошенята», разом з вихователями Харченко Т.М. та Тичинською С.В. підготували казково-ігрове дійство улюбленого свята усіх дітей України.

Детальніше

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖНИЦЮ!

Адміністрація та колектив НВК «Домінанта» вітають Тур Світлану Юріївну, вчителя української мови та літератури, з перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2018» в номінації «Українська мова та література». Нехай творчий потенціал, педагогічна майстерність, професіоналізм, невичерпний ентузіазм та наполеглива праця надихають Вас на нові здобутки й допоможуть досягти омріяної мети. Бажаємо Вам високих результатів у…

Детальніше

Благодійна акція «Подаруй свято дітям – сиротам»

00

Хай Миколай у вишиванці

Розбудить подарунком вранці,

І принесе у Вашу хату

Добробут, радості багато.

Розбудить приспані надії,

Зернятко щастя хай посіє.

Зігріє гумором, любов’ю,

І принесе усім здоров’я!!!

19 грудня в Україні відзначається День святого Миколая — одне з найсвітліших і найрадісніших свят усього християнського люду. В цей день кожен з нас, згадуючи дитинство, сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії, котра під силу лише святому Миколаю.

Традиційно до Дня Святого Миколая в НВК «Домінанта» відбулась благодійна  акція «Подаруй свято дітям – сиротам». Активно в цьому році долучилися до акції учні 1-9 класів, які зібрали м’які іграшки, ігри, канцтовари для дітей пільгових категорій, що виховуються в інтернаті №14 Дніпровського району міста Києва. Учні 7-В класу подарували зібрані іграшки дітям початкової школи інтернату та привітали їх зі святом Миколая.

Свято Миколая й насправді є чарівним, адже воно наповнене щирою дитячою радістю, добрими справами та щастям. Поспішайте творити добро!

Детальніше

Привітання ветеранів з Днем Св. Миколая

1

День Святого Миколая – це свято віри, світла і добра. Подаруймо своє тепло і турботу тим, хто потребує особливої уваги, адже кожний сьогодні чекає на свято, – так вирішили учні та вчителі НВК «Домінанта» і напередодні свята завітали до ветеранів мікрорайону, якими вже більше десяти років опікується наша шкільна родина.

Колектив НВК «Домінанта» привітав наших шанованих ветеранів зі святом  Миколая, новорічними та різдвяними святами, побажав їм в Новому році міцного здоров’я на довгі роки, миру й добробуту в сім’ях, пошани та поваги.

Нехай добрий Святий Миколай принесе щастя у всі родини та благополуччя рідній Україні!

Детальніше