Виховний захід у 3-Б класі

IMG_9842

До Всесвітнього Дня здоров’я 07.04.2015р. у 3-Б класі вихователем ГПД Якимчук О.В було проведено виховну годину «Бережи своє здоров’я змалку». Учні активно приймали участь у конкурсах, і з великим задоволенням обговорювали різні ситуації.

Детальніше

«Веселі старти» у 2-В класі

4

До Всесвітнього дня здоров’я вчителі фізкультури, класний керівник та вихователь ГПД 2-В класу підготували та провели з дітьми естафети «Веселі старти». Діти із задоволенням змагалися у різних видах естафет, намагаючись принести перемогу своїй команді. Наприкінці заняття всі отримали солодкі заохочувальні призи.

Детальніше

АНОНС

images (1)

10 квітня з 15.00 до 18.00 в спеціалізованій школі І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови НВК «Домінанта» (вул. О.Бойченка, 16-а) відбудеться першість з шахів серед учнів перших класів.

Вітання з Великоднем наших захисників

DSCF8480

Пасхальні свята – це найкращий час для примирення, переосмислення, прощення та порозуміння.

Учні, батьки, вчителі та працівники НВК «Домінанта» напередодні світлих Пасхальних свят привітали зі святом Великодня наших воїнів-захисників, підготувавши їм гостинці: паски та солодощі, виготовили плакати  та листівки до Великого свята з побажанням Божого благословення, яке буде запорукою миру на нашій землі, духовного відродження нашої держави, здійснення найкращих сподівань на мир, щастя і благополуччя.

Нехай Господь не омине своєю милістю жодного з нас, дасть нам сили і терпіння, допоможе витримати всі випробування кожному окремо та нашій державі. Тож молімось і зичимо миру, достатку і процвітання нашій державі та благополуччя, добробуту і спокою кожній родині. Щоб наші захисники повертались живими і здоровими.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Детальніше