ПРАВОВА УЧНІВСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ

20.10.2014 В рамках місячника правових знань в НВК «Домінанта» відбулась ПРАВОВА УЧНІВСЬКА КОНФЕРЕНЦІЯ НА ТЕМУ «ООН: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ДІЯЛЬНОСТІ В КОНТЕКСТІ УКРАЇНСЬКОГО ПИТАННЯ», яку провела доктор юридичних наук, доцент кафедригосподарського права Київського національного університету імені Тараса Шевченка, викладач правознавства Пацурія Ніно Бондовна. Науковець зосередила увагу учнів на темі «ООН: Проблеми та перспективи запровадження обовя’зкового…

Детальніше

Правовий брейн-ринг

DSCF6776

 

Сьогодні як ніколи гостро стоїть питання формування високої правової культури населення, що має стати домінантним у діяльності правової держави. Надання правових знань, організація правоосвітньої роботи  серед учнівської молоді є дуже важливим аспектом навчально-виховної роботи, оскільки вони є саме тією категорією населення, яка завтра має стати  обличчям та розумом держави, гідно представити її у всіх сферах діяльності.

Детальніше

Екскурсія до Батуріна

IMAG1354

Учні 8-Б та 7-А класів здійснили захоплюючу подорож до м. Батурин  18.10.14. В ході екскурсії учні познайомились з цікавою історією останньої гетьманської столиці, відвідали храм Різдва Богородиці , здійснили екскурсію до величного палацу Розумовських, будинку Генерального судді  Кочубея та дивовижної цитаделі, що височіє над мальовничою річкою Сейм.

Детальніше

Правовий батьківський урок у 8-Б класі

IMAG1339

В рамках місячника правового виховання, Ткаченко Олена Миколаївна провела цікавий батьківський урок для учнів 8-Б класу 17.10.14, на якому діти мали змогу перенестися до судової зали і в ігровій формі розглянути кілька справ, пов’язаних з учиненням правопорушень у підлітковому середовищі, а також прийняти участь у проблемно-пошуковій дискусії на тему «Будуємо правову державу разом».

Детальніше

Виїзний батьківський урок на тему: «Шляхами творення державності України»

11111111111111

Урок у 8-А провела мама Ані Шахваладян Гороховська Олена Володимирівна.

Крокуючи мальовничими вулицями столиці, ми поверталися з кожним кроком до засад творення української державності, говорили про основи становлення України як правової держави й обговюва проблеми сучасності.

Детальніше

Вітаємо учасників “Intel-Технo Україна”!

З 14 по 17 жовтня в стінах Київського Політехнічного Інституту, за підтримки представництва корпорації Intel в Україні, пройшов конкурс науково-технічної творчості для школярів Intel-Техно Україна – Національний етап міжнародного конкурсу Intel ISEF International Science and Engineering Fair. Метою Конкурсу є всебічна підтримка  обдарованої молоді України в сприянні активізації  та модернізації змісту науково-дослідницької,  пошукової, експериментальної та практичної  діяльності учнівської молоді,…

Детальніше